Näituse- ja konverentsisaal

http://hazivent.com/witness/kivi-bank-v-kazahstane.html Raamatukogu saali on võimalik kasutada konverentsideks, seminarideks, nõupidamisteks, näituste eksponeerimiseks ning muude ürituste korraldamiseks.

source url

http://indonesiacoffe.com/corny/hapo-krani.html Saalis on 40-50 kohta.  http://kiemtienmarketing.com/helpful/free-bitcoin-kazhduyu-minutu.html Olemas on interneti püsiühendus.

go

enter Näituseid on võimalik eksponeerida kolmel seinal.

go here

moneypolo com Näituse- ja konverentsisaali üürimine:       

Informatsioon ja broneerimine: 

  • tel: 776 2401 http://gr8journey.com/yearn/oplata-mobilnogo-webmoney.html      58 118 919
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

source site Raamatukogu kõrvalmajas 3 minuti jalutuskäigu kaugusel asub külalistemaja-kohvik "Rivaal"  go tel:  77 62 620             51 22 626       see url e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. http://homerepair.mmdnv.be/senior/mayning-zarabotok.html koduleht: www.rivaal.ee  

exmoney
http://gu.asmadsen.no/raw/privatbank-kriptovalyuta.html

http://hazivent.com/witness/skrill-aliexpress.html http://kalerkonto.tk/breakfast/kak-vivesti-dengi-s-balansa.html http://iasi.travel/recollection/privat-24-na-vebmani.html vitriinid fuajees

go here vitriinid saalis