https://bunertime.ru/kuznetsk.html Павловск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Helve Tamm  Vali Uudised(2010), 3. november, nr. 83, lk. 2.

https://rolopyrea.site/noginsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Teisipäeva hommikul kohtusid Põltsamaal raamatukogus lastest tublimatest tublimad lugejad kirjanikSiiri Laidlaga, kes jutustas käpiknukkude suu kaudu neile vahvaid lugusid.

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here On teisipäeva hommik. Lastekirjanik Siiri Laid la teeb raamatukogus lahti oma kohvrikese ning tõmbab sealt välja mitmesuguseid põnevaid käpiknukust tegelasi. On hunt, orav, Nukitsamees ja palju muudki. Kõik enda tehtud ja enda loodud lugudega. Kirjaniku jutustused ja nukumäng on preemiaks neile lastele, kes suve jooksul lugesid läbi kõige enam raamatuid.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html Jõgeva maakonna keskraamatukogu lasteosakonna juhataja Nelli Orgmaa selgitas, et kevadel koostati õpetajate abiga lastele lugemisvarast nimekiri.

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

click here "Õpilased said suve jooksul selle nimekirja alusel siis raamatuid laenutada ja lugeda. Iga loetud raamatu eest sai laps meilt väikse värvilise paberitüki, kuhu ta hiljem oma nime peale kirjutas. Lõpuks koguti kõik paberitükid klasside kaupa kokku ja iga klass tegi saadud tükkidest pildi. Kõige rohkem raamatuid lugenud klassidele korraldasimegi nüüd tänuürituse, kuhu kutsusime jutustama ja mängima Siiri Laidla," jutustas Orgmaa.

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to site Kokkuvõte näitas, et kõige rohkem luges suvel raamatuid Põltsamaa ühisgümnaasiumist IIc klass, lausa 182 raamatut. Väga tublid olid samuti IIb, 147 ja IVa klass -152 läbiloetud raamatut. Nemad kutsutigi teisipäeval tänuüritusele. Samas tuleb kindlasti märkida, et teisedki klassid olid tublid lugejad ning järgmisel aastal pingutavad selleks kindlasti rohkem. Seda aga, et suvelugemise võistlus on üldse üks tänuväärne ettevõtmine, räägivad isegi lilled. Nimelt on igal aastal just tänuürituse päeval hakanud keegi neist uhkelt õitsema. Mullu oli selleks ratsuritäht, tänavu lõid kahes potis õied lahti meelistähed.

enter site

go site Loetud raamatuid tähistanud paberitükkidest loodud pildid on vaatamiseks raamatukogus lasteosakonnas.

source link