Белоцарск click Toomas Reinpõld  Vooremaa(2010), 23. oktoober, nr. 121, lk. 3.

go site

Урдома Põltsamaa raamatukogu on tõenäoliselt esimene, kus alates neljapäevast on avatud tagastuskast, mis pakub laenutajatele võimalust tagastada raamat ka ajal, mil raamatukogu suletud on.

go to site

Гавайские Острова Jõgevamaa keskraamatukogu juhataja Rutt Rimmel lausus, et nüüdsest on lugejatel võimalik tagastada laenutatud raamat ka pärast raamatukogu tööpäeva lõppu või puhkepäeval.

https://tigerokstuff.info/nalchik.html

follow "Et raamatu tagastamine toimuks võimalikult lihtsalt, selle eest tahaks tänada firmat Kitzinger-Progress, kes oli tagastuskasti valmistamisel materjali osas sponsoriks, ning raamatukogu tehnikut, kelle abiga kast paika sai," rääkis Rutt Rimmel, kes näitas n-ö praktikas ette, kuidas raamat tagastuskasti kaudu raamatukokku tagasijõuab.

Аридея

source url Nutikad ideed muudavad elu paremaks

click

https://zakladkibro24.info/168-kolpino-kupit-marihuana.html Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots lausus, et nutikad ideed aitavad alati midagi paremaks muuta ning avaldas arvamust, et ehkjõutakse kord sellenigi, et lugejat huvitav raamat jõuab soovijani nii, et töötaja raamatukogus kohal olema ei pea. Samas on linnapea sõnul raamatukogul praegusel ajal päris keeruline hoida oma riiulitel just neid raamatuid, mis inimestele kõige enam huvi võiksid pakkuda.

https://zakladsmaster.info/1081.html

Курган Linnapea tuletas meelde aegu, mil hea raamatu ostmiseks pikkades järjekordades tuli seista või mil koos hea raamatuga ka midagi tarbetut tuli kaasa osta.

Финляндия купить Спайс россыпь

https://beleviastuff.info/527-moskva-altufevskiy.html Raamatute lugemist vähendavad tänapäeval ka võimalused, mida pakub arvuti, ometi ei asenda see linnapea kinnitusel elamust, mida võimaldab raamatu lugemine.

https://legalstuffbest.info/gelendzhik-kupit-zakladku-gashisha-gash-iz-gollandii.html

source url Viivis peatub

go to link

Центральный округ города Москвы Eeldada võib, et tagastuskasti olemasolu loob olukorra, kus raamatukokku jõuavad tagasi ka need raamatud, mis on pikalt lugejate käes olnudja ehk pelgab mõni laenutaja pikalt tema kätte jäänud kirjavaraga raamatukogutöötajate palge ette ilmuda. Tagastuskast on sel juhul lahendus, kuid võlglastel tuleb kindlasti meeles pidada, et raamatu tagastamise hetkest viivis küll peatub, ent juba kirjas olevat viivisesummat ei kustutata ja see tuleb ikkagi ära maksta.

https://stuffshopers.info/130-kupit-mefedron-eyforetik-mef-myau-myau-tihvin.html

go here Põltsamaa raamatukogu töötajad loodavad, et raamatulaenajad tagastuskasti aktiivselt kasutama hakkavad.

click