source link https://chemistcheerful.com Helve Tamm  Vali Uudised(2010), 6. august, lk. 3, nr. 59.

https://flexmarkdrugs.com/nazarovo.html

source Sel nädalal pandi Põltsamaal raamatukogus üles järjekordne huvitav näitus "Igavene pühapäev", mis on pühendatud Soome Vabariigi 90. aastapäevale. Väljapanek koosneb postkaartidest, mille autoriks on Soome armastatud kunstnik Martta Wendelin. Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Martta Wendelin (1893-1986) on loonud üle tuhande postkaardi, illustreerinud sadu raamatuid ning tuhandeid ajakirjade kaasi. Tema looming kajastab loodust, lihtsat maaelu, kodu, lapsi ja loomulikult jõule. Ta on kunstnik, kes Soome riigi algusaegadest on oma kodumaast loonud ideaalse pildi, nagu oleks seal igavesti pidupäev, mistõttu on teda nimetatud koguni igavese pühapäeva kujutajaks.

go site

Ангарск купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. Mitmele põlvkonnale soomlastele on ta oma piltide kaudu pakkunud hinge soojendavat samastumisvõimalust ja tunde, et soome elu ongi selline õnnelik - kaunis loodus, õnnelikud inimesed ümberringi, turvaline maakodu argipäev ja armsad lapsed sõbraliku pere keskel. Martta Wendelini joonistused võluvad oma lihtsuses ja siiruses ka tänapäeval ning puudutavad hellalt nüüdki meie kõikide igatsust just sellise kauni maailma järele.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки

go Kunstnik kinkis 1977. aastal umbes 2000 originaali Tuusula raamatukogule ning 2002. aastal loodi nende säilitamiseks Martta Wendelini kunstimuuseum.

watch

source url Näituse on koostanud Pirjo Laakso ja Soome Instituudi Tartu osakond. Väljapanek rändab mööda paljusid Eesti raamatukogusid ning on Põltsamaal üleval kuni 25. augustini.

https://samuraistuffshop.com/hotkovo.html