https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-gashish-moskva/ Kati Ploomipuu Vali Uudised(2007), 14. märts, nr. 21, lk.5.

enter

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-gashish-moskva/  

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-ekstazi-moskva/  

go site

enter site Ülevabariigiliselt tähtsal päeval, 4. märtsil 2007, Riigikogu valimiste päeval, toimus ka kohaliku tähtsusega sündmusi. Meie linnas, Lossi restoranis tehti kokkuvõtteid viieaastase töö tulemustest - peeti Põltsamaa Kunstikooli täiskasvanute kujutava kunsti teise lennu lõpuaktust ja avati kursuslaste lõputööde näitus.
See on lugu järjepidevusest Põltsamaa Kunstikooli tegemistes.
„Üks teine lend“ on kunstikoolis täiskasvanute kujutava kunsti kursuste teise lennu lõpetajate lõputööde näituse pealkiri. Tänaseks on tööd üleval raamatukogus. Neid on võimalik vaadata kuni 28. märtsini.
Kursus ja kunst
Nagu ikka, oli ka sellel kursusel alustajaid rohkem, kui lõpetajaid. Minagi olin alustajate hulgas. Kuid.... Nüüd, vaadates neid töid ja mõeldes tagasi algusele, võin tegijaid ja juhendajaid ainult kiita. Areng on olnud silmaga nähtav.
Me hindame asju, mis on meile mõistetavad. Tänapäeva kunst seda tihtipeale ei ole. Kui tuli fotograafia, kadus vajadus tõetruude portree-, maastiku- ja muude maalide järele. Kunstnikul tuli minna raamidest välja, väljendada ennast uute vigurite ja tehnikate leiutamisega. Aga see ongi ju kunst - tahtmine ja oskus oma tundeid väljendada midagi uut luues! „Noh, sellise plätserdaksin ka ise valmis!“ – olen kuulnud ja mis seal salata, varem ka ise mõelnud. Asjast natuke aimu saades võin öelda – võib teha küll, aga sel juhul ei ole see kunst. Selle sees puudub mõte, tunne, emotsioon, mida tegija on sinna sisse pannud ja teinud seda nii, et see on tunnetatav ka vaatajale.

click

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

get link

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Äratundmisrõõm

go to link

source link

go site

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-mdma-moskva/ Ines Kuuse “Väljaütlemised I, II” ,action painting ehk tegevusplaan on just see, millest ma rääkisin. Autor ise ütleb oma töö eesmärgiks olevat tuua eluruumi rõõmsaid värve ja energilist liikumist ja et maalimine pakkus suurt ja siirast rõõmu. Seda ütles ka Inese juhendaja Ethel Hakkaja ja seda võib ka iga vaataja ise näha. Mina tundsin selles töös Inese siirust ja heatahtlikkust ümbritseva vastu.

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-boshki-moskva/

source site Tiina Aas on oma maali nimeks pannud “Mõtteta pilt”. Kõrvaltolevalt töö tutvustusest võib siiski välja lugeda mõttetuse mõtte. Pilt on sündinud tahtest teha värvilist ja rõõmsat tööd, mis hoiaks tuju ja meeled positiivsel poolel ja om meeleline kogemus. Teostamise tehnika on mõjutatud Gustav Klimtist. Mul jäi tunne, et Tiina on väga tugev, väljakujunenud vaadetega isiksus, kelles peituvad huvitavad jooned (mustrid pildil) tulevad välja alles tema lähemal tundmaõppimisel.

click

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Eve Samberki fotoprindile teostatud õlimaal “Minu pere” jätab hinge sügava soojustunde, sest väärtustab peret ja lapsi. Tihti sellest ainult räägitakse, Eve on tegude inimene. Oma tööd tutvustades lõpetas ta sõnadega: "Eesti rahva ja Jumala abiga kasvab tubli eesti pere". Seda sümboliseerib pildi all servas rahvariidemuster.

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-mefedron-moskva/

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-mefedron-moskva/ Inga Võsar "Mööduv lapsepõlv". Pastelsed, õrnad, siiski sügavad, segatud toonid. Vaade ka ugusesse ja fookustatud, nuku ga mängiv tüdruk. Ema tunded lapse suhtes, kes liialt kiiresti suureks kasvab ja iseseisvaks saab. Eluring, mured, samas õnnehetked. Väga unelev, tundeline töö. Paneb järele mõtlema. Tubli, Inga!

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

source url Marian Rõugu enesekriitiline "Kannapööre" mõjub kui pomm. "Kas vaim võidab keha?". Kas suitsetamisest on võimalik loobuda? Meie aeg on lühike, kas lühendame seda veelgi? Või suudame pöörata uue lehekülje ehk oma liivakella uuesti. Töö tutvustusest selgub, et autorile on olulisem liivakell kui elu mõõt ja töö on pühendatud doktor Luule Loigule. Minus tekitas tugevaid tundeid kaksikpildi teine pool. Mis ja kuidas mõjub, seda võib igaüks ise otsustada.

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Kõige noorema lõpetaja Mailiis Lauri õlimaal "Algusest" on kõige maalilisem töö. Autor on öelnud, et tahtis vormidega ja värvidega mängida, neid suurendada ja vähendada, lihtsustada. See on täielikult õnnestunud. Sümboolne on kunstiõppimise alguse, natüürmorti teostamise ja lõputöö valiku seos: iga lõpp on millegi uue algus "Minu üks algustest lõppes just ja uus algus juba algas". Mailiis õpib esimest aastat Tartu Ülikoolis maaliosakonnas.

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-boshki-moskva/

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

follow link Isiklikud emotsioonid

follow

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-boshki-moskva/

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Minu küsimusele, mida nad tunnevad pärast lõpetamist, vastasid lõpetajad üksmeelselt, et eelkõige suurt kergendust. Samas on nad jõudnud äratundmisele, et on veel väga rumalad. See muidugi ei ole õige, lihtsalt enesekriitilisus kunsti tunnetamise avara maailma lävel laseb uskuda, et väga palju on veel ees, tehtud on kõigest esimene samm.

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Inga Võsar: "Panin töösse kõik oma emotsioonid, mis tekkisid lapse kooliminekul. Kahjutunne, et ei saa temaga enam nii palju koos olla, probleemid töö juures tekitasid tunde, et tahaks last kaitsta elus ette tulevate probleemide eest, oh miks ta küll kasvab nii kiiresti turvalisest lapsepõlvest välja!".

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-kokain-moskva/ Tiina Aas: Tahtsin endale koju ilusat, tujutõstvat ja rõõmsat maali. Niisiis tegingi. Gümnaasiumi kunstiõpetaja Siiri Kõrv tutvustas meile Gustav Klimti töid. Mulle hakkasid need täpid ja mustrid meeldima ja teadsin, et minu lõputöö peab tulema selles stiilis. Töö pealkirjaks sai "Mõtteta pilt" sellepärast, et kõik muudkui küsisid, mis pealkiri on. Mina vastasin, et igaüks peab selles ise oma mõtte leidma, ma ei saa seda neile öelda".

source site Ines Kuusk: "Emotsionaalne pinge oli suur. Vastutus. Ma olen viis aastat õppinud. Millega ma tõestan, et olen targemaks saanud? Pidev tunne, et olen rumalam kui enne ja ei saa hakkama selle ega tallega, panidki otsustama Pollocki action-paintingu poolt. Hiljem, töö käigus tuli kõik iseenesest. Nautisin maalimist täiega ja olen ka tulemusega rahul". (Inga täiendas kõrvalt:"Ines maalis (pritsis) nii innustunult, et pidime eemale hoidma, muidu oleksime ka meie kunstiteose osa olnud".

source url Eve Samberk: "Tahtsin just nimelt oma peret maalida, et mul oleks neist suur pilt kodus seinal. Fotoprint ja juhendaja Viive Väljaots tegid selle võimalikuks.

source

go to site Kunstiõpingud ei ole lõppenud

source url

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Sellel pühapäeval kogunesid nii esimese kui teise lennu lõpetajad taas, et hakata koos õppima graafikat. Ühtseks saanud seltskond pidas meeles sünnipäevalapsi, vaadati mõlema lennu aktusi Väino Valdmanni salvestatud videol. Teine kursus meenutas hea sõnaga üllatust - esimese kursuse kingitud ja kunstisündmuste tähistamisel juba traditsiooniks saanud küpsisetorti ning kooli poolt kaetud kohvilauda.

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Neil kunstikiiksuga inimestel jätkub indu oma maailma õppimisega avardada. Kunstikool ootab ka uusi tegijaid. Info telefonil: 7751168

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-gashish-moskva/