source site Jaan Lukas Vooremaa(2007), 20. märts, nr. 32, Torma Valla Teataja lk. 2.

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Tõikvere küla kultuurikoldeks võib kahtlemata pidada kohalikku raamatukogu, kus paljud inimesed oma vaimu ergutamiseks ning positiivsete emotsioonide saamiseks erinevat kiIjatarkust laenutavadja ajalehtiajakirju loevad ning internetti kasutavad. Üle veerand sajandi on siinse raamatukogu heatahtlikuks ja elutargaks perenaiseks olnud Evi Sildnik, kes hiljuti südamliku pidulikkusega pensionipõlve pidama saadeti.

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

click here Evi Sildnikmäletab siiani oma esimest tööpäeva kodupaiga raamatukogus. See oli 1982. aasta 15. jaanuaril. "Tegelikultolen ma raamatukogu kolmes majas juhatanud. Kõige enne asus raamatukogu Rääbisel, siis endise "Kungla" kolhoosi uues kontorihoones ning seejärel kolisime Tõikverre," rääkis teenekas bibliograaf. "Praegu on meie raamatukogus 10 200 raamatut. Meie raamatukokku tullakse tavaliselt viiest külast: Tõikverest, Rääbiselt, Sätsuverest, Koimulast ja Vaiatust. Praegu elab nendes külades 511 inimest."

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://quberunel.ru/amsterdam.html Koos põhitegevusega on Evi Sildnikul tulnud ka sotsiaaltööd teha. "Paljud lugejad soovivad minuga oma rõõmusidja muresid jagada."

enter site

click here Vaiatust Tõikverre raamatukokku tööle on Evi Sildnik tulnud niijalgsi,jalgrattaga kui ka tõukekelguga. Evi rääkis ka oma meelisraamatutest: "Alati loen huviga Marie Underija Betti Alveri luulet." Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Evi Sildnikul on olnud võimalus vestelda ka Rääbiselt pärit akadeemiku Paul Aristega. "Kuulus õpetlane käis raamatukogus ühelluuleõhtul," meenutas ta.

source link

go to site "Evi juhtimisel on Tõikvere raamatukogu saanud selle küla tõmbekeskuseks. Tema on selle paiga kultuurielu hing," märkis Torma vallavanem Riina Kull. Teenekat raamatukogu perenaist olid pensionipuhkusele saatmas kolleegid erinevatest Jõgevamaa raamatukogudest, kes oma heades soovides Evi Sildnikule tunnustust väljendasid. Häid sõnu öeldi tema abivalmiduse kohta raamatukogu igapäevamurede lahendamisel. Samuti pälvis kiitust proua Sildniku kaunis koduaed ja moos, mida perenaine on keetnud begooniaõitest.

https://tooelrines.top/shuya.html

go site Pidulikul koosviibimiseloli ka raamatukogu perenaise poeg agronoom Andres Sildnik: "Ma olen ka ise pidev raamatukogus käia. Põllumajandusspetsialistina on raamatukogus aga igati hea Maalehte lugeda, mis korralikult kokku köidetud."

https://quberunel.ru/chikago.html

https://quberunel.ru/kstovo.html Tõikvere raamatukogu uue juhatajana töötab Lea Rasin. "Mul on väga tubli töö jätkaja, keda ka ise jõudumööda aidata püüan," lausus Evi Sildnik. follow site https://bunertime.ru/fudzheyra.html Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://fasokers.site/krasnodar.html