source site Ülle Lätte Vali Uudised(2007), 21. märts, nr. 23, lk. 4.

go site

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://fubeliasej.ru/keln.html  

follow site

click here Jõgeva Maavalitsuse kultuuri- ja haridusosakonna algõpetuse sektsioon ja maakonna keskraamatukogu lasteosakond Põltsamaal viisid maakonna lastele läbi viktoriini. Projekt hõlmas õpilasi 1.- 6. klassideni.

https://bunertime.ru/fudzheyra.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html Lasteosakonna juhataja Nelli Orgmaa sõnul polnud viktoriini eesmärgiks mitte teadmisi kontrollida, vaid tuua lapsed raamatukokku ning tekitada raamatute vastu huvi. Nii raamatukogu töötajad kui ka kultuuri- ja haridusosakonna ametnikud tunnevad muret laste lugemuse vähenemise pärast. Loodetavasti hakkab nii mõnigi õpilane, kes on oma silmaga raamatukogu mitmekesist lugemisvalikut näinud ja oma käega raamatuid sirvida saanud, raamatute vastu rohkem huvi tundma.

Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here "Viktoriinijaoks koostasime lasteraamatukogus küsimused ja sellest võtavad osa maakonna kõikide koolide lapsed," räägib Nelli Orgmaa. Küsimused saadeti kõikidesse maakonna raamatukogudesse ja need olid koostatud nii, et laps leiab vastuseid raamatutest. Orgmaa täpsustab, et vastuste leidmiseks ei pea lapsed raamatuid läbi lugema ja nende sisu teadma , vaid need leitakse kas raamatu esi- või tagakaanelt, tiitellehelt, sisukorrast jne.

Славянск на кубани купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to site  

source

go site Kooli ja raamatukogu koostöö laabus suurepäraselt

follow url

https://quberunel.ru/kstovo.html  

click here

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Viktoriinis osalema tulnud lapsed, nähes laudadele valmis pandud kõrget kirevates värvides raamatutevirna, ei jäänud sugugi ükskõikseks. Raamatud leidsid kohe uudistamist ja lehitsemist. Oli näha, et kui lapsed korraks arvutitemaailmast ja tänapäeva paljude muude ahvatluste ja võimaluste kõrvalt raamatute juurde tuua, tuntakse ka raamatute vastu huvi. Lasteosakonna juhataja Orgmaa tutvustas lastele, milline on raamat - mida kirjutatakse raamatu kaanele, mida võib leida tiitellehelt ja tagakaanelt, kus asub raamatu sisukord ja kuidas raamatust vajalikku informatsiooni üles leida.

follow

go "Põltsamaa Ühisgümnaasiumis läks viktoriin väga hästi. Õpetajad tulid meelsasti raamatukokku lastega viktoriinis osalema. Alguses lapsed ei saanud hästi aru, mida nad peavad tegema. Aga kui me neid juhendasime ja selgitasime, kuidas tuleb küsimustele vastata, kust vastuseid leiab, läks kõik toredasti," rõõmustab lasteosakonna juhataja kordaläinud projekti üle ja kiidab veelkord tublisid õpetajaid, kes pakutuga kaasa tulid ja selleks aja leidsid. "Nii mõnigi õpetaja ütles pärast viktoriini, et see oli tore ja soovitas meil selliste asjadega jätkata." Nelli Orgmaa peab plaani midagi korraldada ka vanemate klasside õpilastele.

source

go to link  

https://rolopyrea.site/los-andzheles.html

https://rolopyrea.site/noginsk.html Lasteraamatu päeval saavad tublimad autasud

Новокуйбышеск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки  

source site

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html Pärast küsimustele vastamist vaatasid raamatukogutöötajad laste vastused üle ja selgitasid tublimad välja. Seejärel rändasid laste tööd õpetaja kätte, et ka õpetaja

https://bunertime.ru/kostroma.html

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html  saaks üle vaadte, kuidas lastel läks. Orgmaa ütleb, et nad juhendavad ja aitavad viktoriini ajal lapsi lausa põhimõtteliselt, seega pole viktoriin teadmiste prooviks, vaid hoopis raamatu kui sellise tundmaõppimiseks ja tutvustamiseks. Selliseid lapsi, kes mitte midagi teha ei osanud, juhataja sõnul polnud.

follow site

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки
Maakondliku raamatuviktoriini lõppüritus toimub 3. aprillil lasteraamatu päeval.

https://fubeliasej.ru/dzerzhinskiy.html

enter site "Me kutsume Põltsamaale keskraamatukokku kohale maakonna tublimad viktoriinilahendajad. Ka lastekirjanik Heiki Vilep lubas meile külla tulla. Tublid lahendajad saavad meilt kingitused ja me sööme koos torti,” räägib Nelli Orgmaa lastele mõeldud preemiaüritusest. Maakonna parimad viktoriinilahendajad selgitasid välja kohalikud raamatukogutöötajad, kes ka viktoriini läbi viisid.

Невинномысск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

source link  

https://rolopyrea.site/terni.html

https://tooelrines.top/shuya.html  

https://rolopyrea.site/sheksna.html

https://quberunel.ru/chikago.html  

https://narlofkrc.top/domodedovo.html