source site Riina Mägi Vooremaa(2007), 24. mai, nr. 58, lk. 4.

go to link

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Jõgeva linnaraamatukogu teise korruse lugemissaalis avab täna õhtul kell 20 linnapäevade raames uksed ööraamatukogu.

https://rolopyrea.site/noginsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Ööraamatukogus saab vaadata fotonäitust "Tee minust pilti, emme!", laenutada ja tagastada (viivisevabalt!) raamatuid ning saada osa kell 21 algavast kirjanduslik-muusikalisest kavast "Öö on öö on öö on võrratu", milles teevad kaasa Reine ja Jaana ning sõbrad.

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here Hilisõhtul võetakse ette ühine jalutuskäik linnas ning süüdatakse küünlad raamatukogu endiste kodude ees. Lõpuks minnakse Betti Alveri Muuseumi, kus näidatakse kell 23 Eve Esteri dokumentaalfilmi “Aasta Ave Alavainuga… 2006”. Film peaks vaadatud saama keskööks.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html “Ööraamatukogu korraldamise mõte tuli meie lugejatelt ja nii mõnigi raamatukogutöötaja oli nõus põnevas projektis kaasa lööma,” ütles linnaraamatukogu lasteosakonna töötaja Jaana Koppel. “Ööraamatukogu algusaja panime paika selle arvestusega, et kell 19 Aia tänava koolimajas algav Jõgeva kammerkoori kevadkontsert peaks tunni ajaga läbi saama ning kes soovib, võib sealt otse meie majja tulla.”

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

click here Tuleval aastal on juubelisünnipäev nii Jõgeva linnal kui ka raamatukogul: linn saab 70 ja raamatukogu 95 aastat vanaks. Kui tänane ettevõtmine õnnestub, siis korraldatakse tuleval aastal juba uhkem ööraamatukogu.

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to site see url

enter site