source site Toomas Reinpõld  Vooremaa(2009), 17. detsember, nr. 144, lk. 1.

https://bunertime.ru/fudzheyra.html

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://fubeliasej.ru/keln.html Juba teist aastat järjest annab Põltsamaal asuv Jõgevamaa Keskraamatukogu maakonna raamatukogutöötajatele välja Ida-nimelisi preemiaid. Praeguse maakonna keskraamatukogu eelkäija Põltsamaa raamatukogu esimese juhataja Ida Sutt-Reima auks nimetatud auhinna juurde kuuluvad Palamuse käsitöömeistri Ingrid Juuse valmistatud nukud. Preemiad on välja töötatud viies erinevas kategoorias. Sel aastal anti välja preemiad Tegus Ida, Üllataja Ida, Kolleeg Ida ja Sõber Ida ja need pälvisid Jaana Koppel, Ene Sööt, Ene Karu ja Riina Mägi. Nii nagu eelmiselgi aastal, ei anta ka tänavu välja Elutöö Idat, sest see on mõeldud aastaid raamatukogus töötanud inimesele, kes vanaduspensionile siirdub.

Славянск на кубани купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here Preemia idee autoriks on Jõgevamaa Keskraamatukogu peaspetsialist maaraamatukogude alal Siiri Õunap. Peaspetsialisti sõnul asus ta paari aasta eestjuhendama Jõgevamaa maaraamatukogude tööd ja siis tal idee tekkiski.

source

https://quberunel.ru/amsterdam.html Rõõmsameeine nukk

follow url

click here Riigi tasandil puudub raamatukogutöötajate tunnustamise süsteem, seepärast pidas Siiri Õunap tarvilikuks tõsta selle töö tegijaid esile maakonna tasandil.

click here

go to site Õunapi sõnul kuuluvad raamatukogud ühelt poolt kultuuriministeeriumi haldusalasse, teisalt kohalike omavalitsuste juhtimise alla. Nii peetigi läbirääkimisi maakonna kohalike omavalitsustega, et leida raamatukogutöötajate premeerimise algatamisele tuge nii moraalselt kui ka rahaliselt.

follow

go site Kõik omavalitsused kiitsid selle mõtte heaks.

source

https://quberunel.ru/kstovo.html Tänavused Idad anti pidulikult üle raamatukogutöötajate aastalõpuseminaril Palamuse rahvamajas.

https://rolopyrea.site/los-andzheles.html

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Kui preemia nime taga on konkreetne isik ajaloost, siis idee sellele ka n-ö füüsiline kuju anda sai alguse ühest Põltsamaa raamatukogutöötajate kohtumisest Palamuse käsitöömeistri Ingrid Juusega. Tema käsitöökojas oli näha mitmeid kaltsunukke ja sealt saadigi inspiratsiooni, milline Ida välja peaks nägema.

Новокуйбышеск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go Kõik Idad siiski päris sarnased ei ole, vaid igal aastal on neil pisut teine väljanägemine. “Pole ju välistatud, et üks ja sama raamatukogutöötaja võib Ida omanikuks saada mitmel aastal. Siis on tore, kui auhindadel väljanägemise järgi vahet teha saab,” ütles Õunap.

source site

go to link Kandidaate esitatakse 15. novembrini

https://bunertime.ru/kostroma.html

https://rolopyrea.site/noginsk.html Peale Elutöö Ida preemia saavad teistes kategooriates välja jagatavate Idade osas kandidaate esitada kõikide maakonna raamatukogude töötajad. Erinevate kategooriate kohta kehtivad tingimused on kirjas selleks koostatud statuudis. Premeerimise vääriliseks peetud kandidaadid tuleb esitada igal aastal 15. novembriks Jõgevamaa Keskraamatukogu direktorile. Keskraamatukogu juht omakorda kutsub preemia saajate väljaselgitamiseks kokku keskraamatukogu juhatuse. Ida saajad selgitatakse välja kahevoorulise salajase hääletusega. Esimeses voorus selgitatakse välja iga kategooria kolm paremat kandidaati, teises voorus langetatakse juba lõplik otsus. Iga kategooria kolm väljavalitut saavad kingituseks raamatu.

follow site

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Huvitav on märkida, et kui üks osa raamatukogutöötajatest on omal ajal teadlikult selle eriala valinudja vastavasse õppeasutusse astunud inimesed, siis üsna olulise osa moodustavad endiste kolhooside-sovhooside lagunemise järel põllumajandusvaldkonnast raamatukogundusse tulnud inimesed kunagised agronoomid, zootehnikud, raamatupidajad ja teiste põllumajanduslike erialade esindajad. Iseenesest mõistetavalt on need inimesed läbinud raamatukogutööks vajaliku koolituse, sooritanud kutseeksami ja omandanud tarviliku kvalifikatsiooni.

https://fubeliasej.ru/dzerzhinskiy.html

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html Juba lähiaastatel on Jõgevamaa keskraamatukogul põhjust hakata välja andma Elutöö Idasid inimestele, kes pärast pikki raamatukogus töötatud aastaid pensionile lähevad. Preemia kohta kehtivas statuudis on öeldud, et Elutöö Ida saaja ei pea ootama auhinna kättesaamiseks aasta lõpul toimuvat seminari, vaid talle antakse elutööpreemia üle pensionile siirdudes.

Невинномысск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html Tänavused Idad pälvisid:

https://rolopyrea.site/terni.html

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки * Sõber Ida - selle preemia saab inimene väljastpoolt raamatukogu, kes on olnud raamatukogutöötajatele eestkõnelejaks. Sõber Ida preemia saab inimene, kes on aidanud sõnumi raamatukogudest ja raamatukogus töötavatest inimestest avalikkuseni viia. Sõber Ida on oma töö ja tegevusega olnud toeks ja abiks raamatukogude tegevuse tutvustamisel ja raamatukogutöötajate töö väärtustamise!.

https://rolopyrea.site/sheksna.html

enter site * Tänavuse Sõber Ida pälvis ajalehe Vooremaa vanemtoimetaja Riina Mägi

https://narlofkrc.top/domodedovo.html

source link * Tegus Ida - selle preemia pälvib raamatukogutöötaja, kes on pikka aega teinud oma tööd vaikselt ja enamasti tähelepandamatult, kuid hästi. Maaraamatukogu töötajatele on selle kategooria Ida pälvimiseks lisatud kohustus olla piltlikult öeldes maa sool selle sõna parimas tähenduses.

Воскресенск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://tooelrines.top/shuya.html * Tänavuse Tegusa Ida pälvis Jõgeva linnaraamatukogu juhataja asetäitja, vanemraamatukoguhoidja Jaana Koppel.            

https://quberunel.ru/chikago.html * Üllataja Ida preemia saab inimene, kes on korda saatnud mõne suure positiivse teo. Selline raamatukogutöötaja on mõne hea idee autor ja ta on selle ise ka ellu viinud: on kirjutanud hea projekti, koostanud asjaliku trükise. Üllataja Ida preemia väljub oma põhimõtete poolest veidi igapäevastest raamatukogutöö raamidest, ent tähtis on, et see inimene on teinud midagi positiivset ja silmapaistvat.

https://fasokers.site/krasnodar.html * Üllataja Ida preemia sai Ene Sööt Jõgeva linnaraamatukogust.

see url * Kolleeg Ida - preemia saab raamatukogutöötajate seas hinnatud kolleeg. Kolleeg Ida puhul hinnati ka suhtumist klientidesse, avatust ja head suhtlemisoskust. Selle preemia pälvis tänavu Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu töötaja Ene Karu.

click