source site Vali Uudised(2009), 25. september, nr. 71, lk. 6.

go to link

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

https://rolopyrea.site/noginsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Raamatukogu võtab vastu kasutatud raamatuid kodustest kogudest igal tööpäeval kuni 21. oktoobrini, et korraldada raamatukogupäevade ajal, so 26.-29. oktoobril saadud annetustest raamatu vahetuslaat.

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here Kevadel, raamatu ja roosi päeval, korraldasime esmakordselt laada, kus müüsime ja jagasime tasuta inimeste poolt raamatukogule annetatud kasutatud või riiulisse seisma jäänud raamatuid.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html Tookordne ettevõtmine läks kenasti korda - saadi ära tuua oma koduseid ülejääke ning meie raamatukogu sai pakkuda odavat raamatu soetamise võimalust. Juba tookord oli näha, et see ettevõtmine vajab kordamist, sest paljud inimesed avastasid alles siis enda jaoks toreda ja kasuliku võimaluse üleliigsete raamatute realiseerimiseks. Raamatut ju Eesti inimene ära visata ei söanda, paraku ei pruugi kodu aga kõike ära mahutada ning, mis seal salata, alati ei leia ostetud raamat ka lugejat.

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

click here Et oleks, millega raamatuvahetuslaadal kaubelda, palun tooge ülearused raamatud raamatukogule. Võtame annetusi - lasteraamatuid, ilukirjandust, teatmeteoseid ning aimekirjandust - vastu kuni 20. oktoobrini. Seega, aega on peaaegu kuu, et teha sorteerimist oma raamaturiiulis. Raamatud peaksid olema puhtadja terved, see url niisugused, mis sobivad teistele anda. Raamatukogul on võimalik tulla ka koju raamatutele järele, kui seda soovitakse.

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to site  

enter site