source site Vali Uudised(2009), 26. august, nr. 62, lk. 8.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html 4. novembril 2009. a tähistab Põltsamaa raamatukogu oma 95. sünnipäeva.

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here Juubeliürituste ajal avatakse Põltsamaa kalmistul hauaplaat kauaaegsele raamatukoguhoidjale ja juhatajale IdaHelene Sutt-Reimale (1890-1956). Senine hauatähis on lõhutud.

enter site

https://quberunel.ru/amsterdam.html Põltsamaa Lugemise Ring asutati 1914. aastal. Liivimaa Kubermanguvalitsusele esitati palve avada ringi liikmetele tasuta raamatukogu-lugemistuba. Luba saadi 1914. aasta oktoobrikuus. 1925. aastal muudeti lugemisringi raamatukogu Põltsamaa avalikuks raamatukoguks, mis on tänase Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu eelkäijaks.

source link

click here Ida-Helene Sutt-Reima oli 1919. aastast tegev Põltsamaa Lugemise Ringi juures kirjatoimetaja abina ja kassahoidjana.

https://tooelrines.top/shuya.html

go to site 1921. a sai temast raamatukoguhoidja ning ta juhatas Põltsamaa raamatukogu 1940. aastani, mil ta ametist kõrvaIdati poliitilistel põhjustel. Aastail 1943 ennistati Ida-Helene taas raamatukogu juhatajaks. Lühikese aja jooksul suutis ta korrastada sõja käigus laastatud raamatukogu ja avada selle lugejaile. 1944. a 21. septembri ägeda lahingutegevuse käigus süttis ning hävis pool Põltsamaa linna, sh linnavalitsuse maja, kus asus raamatukogu. Sellega lõppes ka Ida-Helene Sutt-Reima raamatukogutöö.

https://quberunel.ru/chikago.html

go site Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu on otsustanud lasta teha Ida-Helene Sutt-Reima hauale uue mälestustähise.

https://fasokers.site/krasnodar.html

https://quberunel.ru/kstovo.html Põltsamaa raamatukogus on avatud korjanduskarp, kuhu soovijad saavad teha omapoolse annetuse Ida-Helene Sutt-Reima ülekohtuselt unustusehõlma vajunud mälestuse jäädvustamiseks. Asutustel, kes soovivad toetada seda ettevõtmist, palume pöörduda raamatukogu poole.

see url

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки  

click