watch Toomas Reinpõld  Vooremaa(2009), 13. oktoober, nr. 116, lk. 4.

Назарет

https://wilsabrar.ru/905.html  

follow url

Ярцево купить скорость A-PVP Selle kuu viimasel dekaadil ehk 20.-30. oktoobrini saavad teoks järjekordsed üleriigilised raamatukogupäevad. Põltsamaal asuvas Jõgevamaa Keskraamatukogus on need sellel aastal ühendatud raamatukogu 95. sünnipäevaga.

here

Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP Raamatukogupäevade avapäev on ettelugemispäev esimese klassi õpilastele, samuti korraldatakse kirjanduslik viktoriin-loterii I-IV klasside õpilastele. Raamatuid on laenutamas Kati Murutar ningtema osavõtul saab teoks ka kirjanduslik-salongiõhtu.

source link

Элиста Raamatukogupäevade raames laenutavad lugejatele raamatuid tuntud inimesed lähemast ümbruskonnast, teiste seas Jõgeva maavanem Viktor Svjatõsev, Põltsamaa Muuseumi juhataja Rutt Tänav, Põltsamaa Ametikooli kutseõpetaja ja “Kuldsuu 2004” Margus Kastor jt. Teoks saab ka raamatuvahetuslaat ning soodushindadega on võimalik osta kirjastustes Varrakja Tea välja antud raamatuid. Põltsamaa Raamatukogu juubelile on pühendatud mitmed näitused: “Raamatukogu sünd ja algusaastad”, “Raamatukogu ja tema töötajad” jt.

go to site

click here  

enter