https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Vaike Käosaar  Vooremaa(2000), 9. märts, nr. 28, lk. 4.

enter

here  

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html

source site Möödunud nädalal pidas Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing Tallinnas rahvusraamatukogus kõnekoosoleku ning sellele järgnenud aastakoosoleku, millel osales ka üheksaliikmeline Jõgevamaa raamatukogutöötajate esindus.

follow url

click here Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kui raamatukogutöötajate kutseühing ühendab ligemale 700 inimest ning on eelkõige loodud kaitsma nende huve. Oma iga-aastastel kõnekoosolekutel käsitletakse raamatukogutöös parasjagu aktuaalseid küsimusi. Tänavu olid kõige teravamaks kõneaineks haldusreformi ning raamatukogude kui teabekeskuste arendamisega kaasnevad probleemid.

Климовск (Москвоская Область)

Жуковский Selleaastasel kõnekoosolekul pidas ettekande Riigikogu kultuurikomisjoni esimees Mart Meri, kes kõneles raamatukogude osast ühiskonnas. Vaeti ka viimasel ajal väga palju kõneainet pakkunud rahva- ja kooliraamatukogude ühendamise teemat.

follow link

Нахабино Maakonna keskraamatukogu peaspetsialist Tiiu Pihlakas:

go site

get link “See on küll läbimõtlemata asi. Vahest veerand töökohta, mis sellest kokkuhoidu tuleks, ei ole mingi võit. Pigem tekitab probleeme see, kuidas üks asutus teise sees töötama hakkab. Veelgi enam teeb aga muret infotehnoloogia mahajäämus. Raamatukogud on muutunud järjest populaarsemaks ja oleks loomulik, et neist kujuneksid teabekeskused, rahastamisvõimalused on aga kehvad.”

source site

https://cooldrander.ru/ryazan.html  

https://cooldrander.ru/lida.html