http://destives.com/prove/[TRANSLITN]-234.html Lasteraamatukogu  Punalipp(1988), 19. november, nr. 135, lk. 4.

follow link

купить Иней Городец  

мдма митсубиси

http://fier-mali.org/else/[TRANSLITN]-430.html 20. aprillil 1988. aastal lõppes võistlus “Kirjutan ja joonistan mudilastele raamatu”. Võistlust välja kuulutades kirjutati “Sädemes”: “Oma asi, kuidas sa kirjutad - masinaga või käsitsi, pastaka või vildikaga; millest sa kirjutad -autodest või arvutitest, koolist või loomapidamisest; mis sa kirjutad - luuletusi või muinasjutte, seletusi või seikluslugusid; kuidas sa lehed kokku paned - niidi või liimiga, pikuti või põiki; millega sa pildid teed - guaššiga või tuššiga, joonistad või pildistad.”

click here

http://visitblaenavon.mobi/cinema/listya-marihuani.html Nii tehtigi. Raamatud, mida lapsed võistlusele saatsid, olid väga huvitavad ja toredad. Nüüd on parematest töödest kokku, pandud näitus, mida võite vaatama tulla Põltsamaa lasteraamatukokku 21.-25. novembrini ja Jõgeva lasteraamatukokku 28. novembrist 2. detsembrini.

click here

купить Перец Таштагол Kutsume kõiki lapsi seda toredat näitust vaatama. Tulge ka teie, õpetajad, emad ja isad, tulge kõik, kes soovite!

enter site

go site  

http://www.awardsandsigns.net/abuse/[TRANSLITN]-417.html