https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Vaike Oro  Punalipp(1986), 4. märts.

Купить закладки бошки в Волгодонске

here  

enter

source site 2. märtsil oli Eesti NSV rahvakirjaniku Friedebert Tuglase 100. sünniaastapäev. Oma loomingu ja tegevusega andis ta pikkade aastakümnete jooksul eesti kirjandusele erakordseit palju.

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html

click here Kõige tuntum on muidugi tema ilukirjanduslik ja esseistlik looming, mitu kogu novelle, hulk miniatuure ja esseid, romaanid, samuti reisikirjad ja mälestused. Kuid kõrgelt hindame ka tema kirjandusteaduslikke ja kriitilisi töid, uurimusi kultuuriajaloo alalt, tegevust tõlkijana, kirjanduslike koguteoste ja ajakirjade toimetajana.

follow url

Жуковский “Omaksed ja kodu, lapsepõlve inimesed ning maastikud - nad on mind mõjutanud kogu mu elu läbi,” on öelnud Fr. Tuglas oma mälestustes.

Климовск (Москвоская Область)

Нахабино Fr Tuglase 100. sünniaastapäeva tähistatakse kõikjal. Teeme seda meiegi. Õhtu saab teoks Põltsamaal rajooni kesikraamatukogus 6. märtsil kell 17. Ja kes oleks veel kohasem vestlema Fr. Tuglase elust ja loometööst kui tema majamuuseumi direktor August Eelmäe. Teda me külla ootamegi. Raamatupood on lubanud tulla ka kirjandust müüma. Teretulnud on kõik kirjandushuvilised.

follow link

get link  

go site