Новочебоксарск Vaike Käosaar Vooremaa(2008), 12. veebruar, nr.18, lk. 3.

here

watch  

source

watch Hiljuti saabus Kiigemetsa kooli maakonna keskraamatukogu direktor Rutt Rimmel koos suurte kotitäite rõivaste ja jalanõudega, mis peamiselt olid pärit Põltsamaalt raamatukogutöötajate ,kodudest. Saadetisest said lapsed endale ja mõni ka koju õdede-vendade jaoks midagi meelepärast ja sobivat valida.

Форли

https://polertysa.site/moskva-marino.html "Maavalitsuse infotunnis mainis Kiigepletsa kooli direktor Janne Vilms kord, et nende kooli laste jaoks oleks riideabi teretulnud. Jätsin selle meelde. Mõte keerles peas peaaegu pool aastat. Siis võtsin kätte ja organiseerisin oma maja töötajate hulgas kampaania. Kutsusin üles kokku panema riideid ja jalanõusid, mida oma peres ei kasutata. Kahe nädalajooksul saidki asjad kokku," rääkis Rutt Rimmel.

https://helumneli.ru/astrahan.html

https://rotatui.top/ayos-dometios.html Kiigemetsa kooli pere on lahketele annetajatele ülimalt tänulik. Kottides leidus kõike alates jopedest, saabastest, kingadest kunI sokkideni, pidulikukspuhuks ja igapäeva tarbeks, nii poistele kui ka tüdrukutele erinevas vanuses.

go to site

enter site "Oli tunda, et see oli tõepoolest hea tahte väljendus ja üks südamest tulnud ettevõtmine. Kõik esemed, mis meile toodi, olid pestud ja ilusasti kokku pandud. Asju on palju ja jätkub kõikidele, kellele vaja," kiitis Kiigemetsa kooli direktor Janne Vilms.

https://rotatui.top/fodzha.html

Орёл Vastutasuks on Kiigemetsa kooli pere valmis minema tulevikus mõnele raamatukogu üritusele isetegevuskavaga esinema.

Гармиш-Партенкирхен

Монтре "Tuleb tunnistada, et see ettevõtmine tegi ka meile endile rõõmu. Ka mul oli kodus päris palju selliseid asju, mida juba mõnda aega ei kasutanud, aga seni ei raatsinud kellelegi ära ka anda. Seekord neist küll kahju loobuda ei olnud, tundsid hoopis rõõmu. Heategevus mõjub andjalegi hästi. Arvan, et kus vähegi võimalik, peaksid inimesed üksteist aitama," avaldas Rutt Rimmel arvamust. https://fakiderlik.ru/gurdzhaani.html https://stufftuqrto.top/gardabani.html follow url Москва Филёвский парк see

https://ybedijyv.ru/furmanov.html

Верещагино https://tiolouyer.site/alaniya.html

click here