https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Ülle Lätte Vali Uudised(2008), 12. märts, nr. 20, lk. 1. https://btodcoster.ru/tsena-kokaina-v-kolumbii.html

go site

here  

source site

source site

https://cooldrander.ru/lida.html

click here Põltsamaa raamatukogu fuajees on vitriinides väljas näitus tuntud ja isegi maailmakuulsate inimeste autogrammidest koos fotodega. Väljapanek pärineb adaverelase Liia Auna erakogust.

Алушта

Жуковский Liia Aun jutustab, et autogrammide kogumine on tal rohkem noorpõlve hobi, mille põhirõhk langes 1970ndatesse aastatesse. Nüüdseks on vana harrastus jälle üles soojenenud ja Liia on kollektsioneerimist jätkamas.

Гашиш в красноярске купить

Нахабино Autogrammikogu omanik meenutab kõige esimese autogrammi saamise põnevat lugu. Nimelt oli 13. jaanuaril 1968. aastal Põltsamaal esinemas Ada Lundver. Pärast eeskava lõppemist kinkis Liia näitlejale lilli.

Кстово

get link "Lundver kinkis mulle oma foto, mille taha oli kirjutatud autogramm. Sellest päevast saigi alguse õhin hakata autogramme koguma," jutustab Liia. ''Vabariigis tegutses tuntud autogrammikoguja Elle Rätsep. Võtsin temaga ühendust, kirjutasime mitmeid kordi ja ta andis mulle näpunäiteid, kuidas autogramme koguda," jutustab Liia, kes hakkas seejärel kirjutama küll filmistuudiotele, küll ajalehtedele-ajakirjadele jne. Mõnigi kord tulid ka vastused.

source site

https://cooldrander.ru/ryazan.html "Elle ütles mulle, et autogrammi kogujal peab olema fantaasiat ja julgust, huvi kogu maailma asjade vastu ja piisavalt kannatust," jutustab Liia, kes hakkas hoolega ajalehti ja ajakirju lugema. Leides mõne kuulsuse kodulinna, saatis kollektsionäär kirja teele ja need läksidki täiendava aadressita kohale. Üks põnevamaid oli Charlie Chaplini autogrammi saamise lugu. Liia leidis trükisõnast teabe, et oma viimaseid aastaid elas suurkunstnik Šveitsis tütre juures. Liia kirjutas tütrele kirja ja palus selle edastada Charlie Chaplinile.

go to link

Марихуана женская "Niimoodi on hangitud enamus autogramme, sest konkreetseid aadresse on väga raske saada," nimetab kollektsionäär. "Põnev oli see ka keeleoskuse poolelt. Laual oli mul suur virn sõnaraamatuid, sest pidin kõik kirjad ise kirjutama. Samas pidi kiri olema väga põhjalik ja huvitav, sest pelgalt tekstile - palun autogrammi - ei oleks keegi vastama vaevunud."

Гашиш в Наро-фоминске

Амфивитамин купить Liia sõnul oli välismaalastelt palju lihtsam autogramme kätte saada kui eestlastelt. Üheks kuulsamateks suurkujudeks olid tolleaegsed kosmonaudid. Valentina Tereskova, kellele kiri saadeti, korjas kokku ka kõikide teiste kosmonautide autogrammid ja saatis Liiale. Signeeringuid on saadud veel Brasiili jalgpallikuulsuselt, tuntud iluuisutajatelt jpt.

Купить коноплю из голландии

https://btodcoster.ru/dizayn-interera-ekaterinburg.html "Põhiline oli see, et keegi pidi mind millegi ära võluma. Oli tegemist siis mõne filmiga, teatritükiga, uisutamisega või mis iganes," jutustab Liia. Üles said otsitud Julie Andrews, Sophia Loren, Gina Lollobrigida, Tony Curtis ja paljud teised, rääkimata Eesti suurkujudest. Liia märgib, et kõige põnevam aeg on alati olnud kirjade ootamine.

Noir blonc домино таблетки

Купить закладки бошки в Волгодонске Tänaseks on autogramme kogunenud üle kahesaja, nii et näituse tarvis tegi kollektsiooni omanik esmalt valiku, mis ikkagi liiga suure mahu tõttu pannakse näituseks välja kahes jaos. Kaks nädala on ette nähtud väljapaneku esimesele poolele ja teist samapalju järgmisele. Ахтырская Lisaks autogrammidele kogub Liia veel geograafiliste mustritega pearätikuid, mida on praeguseks umbes 50-60. Lapsepõlvest on Liial ette näidata suur margikogu. Samuti on tal rohkesti pildimaterjali tõukoertest.

Махачкала купить Гашиш [Soft Hash]

enter

Прохладный (Кабардино-Балкарская Республика)