Магазин онлайн закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон Vaike Oro  Punalipp(1975), 22. november, nr. 137, lk. 1.

go site

https://shiwa-24.online  

https://shiwa-24.online

see url 24.-30. novembrini on Jõgeva rajooni raamatunädal. Soel puhul toimuvad rajooni raamatukogudes kirjandusõhtud, viktoriinid ja kohtumised kirjanikega. Põltsamaale oodatakse külla Ellen Niitu ja Jaan Krossi. Kaarepere, Puurmani ja Torma koolis on külaliseks lastekirjanik Jaan Rannap. Palamusel on lugejate keskel Mati Unt. 27. novembril toimub Puurmani keskkoolis raamatupäev, tähistamaks eesti raamatu 450. aastapäeva.

https://shiwa-24.online

https://shiwa-24.online 28. novembril kell 19 toimub Jõgeva kultuurimajas viktoriini “Tuleaastad” rajooni finaal. Võistlema kutsutakse piirkondade parimad: Jõgevalt linna täitevkomitee, tarbijate kooperatiivi ja Jõgeva KEK-i võistkond, Põltsamaalt põllumajanduskombinaadi, EPT Põltsamaa osakonna ja Põdra sovhoosi võistkond, Mustveest Torma sovhoosi ja “Kungla” kolhoosi võistkond. Tuletame veel kord meelde, et kuni pooled küsimustest käsitlevad Suure Isamaasõja teemat, ülejäänud küsimused on igalt elualalt.

https://shiwa-market.xyz

Магазин закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон Puurmanis, Palamusel, Jõgeva keskkoolis jm. organiseeritakse huvitavaid näitusi meie kodudes leiduvatest vanadest raamatutest. Suuremate ürituste ajal saab osta ka uudiskirjandust.

enter

S.H.I.W.A Meeldivat raamatunädalat ja huvitavaid kohtumisi!

Магазин закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон

Магазин онлайн закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон  

https://shiwa.tech