source site Vaike Oro  Punalipp(1977), 1. detsember, nr. 140, lk. 3.

source link

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

https://tooelrines.top/shuya.html

https://fubeliasej.ru/keln.html 30. jaanuaril 1978 möödub 100 aastat eesti kirjanduse klassiku A. H. Tammsaare sünnist. See on sündmus, mida tähistatakse nii meil kui ka väljaspool Eesti piire.

https://quberunel.ru/chikago.html

click here Jõulise eepikuna annab Tammsaare ulatuslikke läbilõikeid oma ajastust. Elu edasiviivaks jõuks pidas Tammsaare armastust ja tööd, mis teeb tema loomingu omaseks paljude põlvkondade ja erinevatest rahvustest lugejaile. Tema teosed kasvatavad lugejas, austust töö ja töötegija vastu. Tammsaare teosed ei jää pärast ühekordset läbilugemist riiulile järgmise põlvkonna pealekasvu ootama, vaid neid loetakse ikka ja jälle, leides iga kord uut ja huvitavat.

https://fasokers.site/krasnodar.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html A. H. Tammsaare juubeli tähistamiseks on kavas avada kirjaniku muuseum tema viimases korteris Tallinnas, jaanuaris avatakse pealinnas Tammsaare monument. On ilmunud ja veeloodata juubeli puhul tema teoste kordustrükke.

see url

click here 1977. aasta on meie kultuurielus kuulutatud Tammsaare aastaks. Selle aasta jooksul on meie rajooni raamatukogudes läbi viidud juba mitmeid üritusi, mis tutvustavad tema elu ja loomingut.

click

go to site Keskraamatukogu, Mustvee harukogu ning kuus külaraamatukogu on organiseerinud oma lugejatele ekskursiooni Vargamäele, mitmel on see plaanis tuleval aastal. On olnud kirjandusõhtuid, raamatuarutelusid ning vestlusi Tammsaare loomingust. Ajalehes ilmus informiin Tammsaarest, millele ootame hulgaliselt vastuseid. Parimad lahendajad saavad autasuks kirjandust.

https://fubeliasej.ru/moskva-taganskiy.html

go site Suurem osa planeeritud üritustest viiakse läbi 5 -11. detsembrini, mil meie rajoonis on Tammsaare nädal.

go site

https://quberunel.ru/kstovo.html Eelkõige on 6. detsembril plaanis lugejate konverents. See peetakse Põltsamaa kultuurimajas ning külalisteks on palutud Eerik Teder Keele ja Kirjanduse Instituudist ning Tiiu Saarist Paide Koduloomuuseumist. Sõnalis-muusikalise põimiku esitavad Põltsamaa lastemuusikakooli õpetajad ja keskraamatukogu etlejad. Tartu Kirjandusmuuseum lubas organiseerida väljapanekud oma fondidest.

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки 8. detsembril oodatakse Mustvee ja Puurmani kirjandussõpradele külla Ilmar Sikemäed. Kohtumine peaks tulema huvitav, on ju külaline üks Pearu “vahmiilist”.

follow site

go 9. detsembril ootame aga Jõgevale ja Põltsamaale “Ugala” näitlejaid Tammsaare-kavaga.

https://bunertime.ru/fudzheyra.html

go to link Kirjandusõhtud Tammsaare elust ja loomingust korraldatakse sel nädalal veel Puurmani, Järve, Lustivere, Palamuse, “Lembitu”. Sadala, Torma, Tõikvere ja paljudes teistes raamatukogudes ning koolides.

Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://rolopyrea.site/noginsk.html Kõik kirjandushuvilised on teretulnud kõikidele üritustele. Meeldivat taaskohtumist suure sõnameistri loominguga.

Славянск на кубани купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки  

source