https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Mare Saviauk  Punalipp(1984), 3. juuli, nr. 77, lk. 3.

source site

here  

go to link

source site Jõgeva Keskraamatukogul on tellitud 38 eestl-, 68 vene- ja 14 võõrkeelset ajakirja. Lähemalt tutvustan ajakirju, milliseid saab meie raamatukogus lugeda alates käesolevast aastast.

Гашиш в Наро-фоминске

click here On võimalik tutvuda eestikeelsete informatsiooniseeriatega “Uut kaubanduses”, “Sotsiaalkindlustus”, “Liiklus”, “Keskkonnakaitse” .

Купить коноплю из голландии

Жуковский Infoseeria “Uut kaubanduses” põhiteemaks on kaubandusvõrgu väljaarendamine, töö organiseerimine ja juhtimine, nõudlus ja konjunktuur, toitlustus, kaubandusseadmed, kauba kvaliteet ja selle säilitamine. Infoseeria materjale kasustavad praktikud, samuti tehnikumiõpilased ja üliõpilased kursuse- ning diplomitööde tegemisel.

Noir blonc домино таблетки

Нахабино “Sotsiaalkindlustus” annab neile, keda sotsiaalhooldusküsimused puudutavad, teadmisi, selgitab õigusi ja kohustusi.

Махачкала купить Гашиш [Soft Hash]

get link “Liiklus” kajastab aktuaalseid probleeme liikluses. “Keskkonakaitse” tutvustab väitekirju keskkonnakaitse, maastikukujunduse, haljastuse ja metsamajanduse piirimailt. Ära on toodud NSV Liidu Rahvamajanduse Saavutuste Näitusel 1984. aastal toimuvad keskkonnakaitsealased üritused. On ka uute raamatute ja kroonikarubriik.

Прохладный (Кабардино-Балкарская Республика)

https://cooldrander.ru/ryazan.html Venekeelsetest ajakirjadest on raamatukogus; “Politiitseskoje Samoobrazovante”, mis pakub materjali parteiharidusvõrgus õppijaile.

https://gentlygerl.ru/elets.html

Марихуана женская “Zenstsinõ Mira” on ainuke rahvusvaheline naisteajakiri ja pakub huvi kõikidele naistele. Ajakirja antakse välja vene, inglise, araabia, hispaania, saksa ja prantsuse keeles. Ajakirjas käsitletakse rahuvõitlust kõikides maailmaj agudes.

follow site

Амфивитамин купить Bülletään “Torgovlja Za Rubezom” sisaldab artikleid väliskaubandusest, -põllumajandusest, tööstusest. Lõpuosas on rubriigid “Kudumine” ja “Toiduretsepte välismaalt”.

Купить закладки россыпь в Донецке

https://btodcoster.ru/dizayn-interera-ekaterinburg.html “Bõtovoje ObsluZivanie Naselenija” ilmub iga kuu ning on teoreetiline ja teaduslik-praktiline illustreeritud ajakiri. Ajakirjast võib leida ka uusi soengu- ja kleidimoode.

https://btodcoster.ru/tsena-kokaina-v-kolumbii.html

Купить закладки бошки в Волгодонске Spordisõpradele pakub huvi kindlasti ajakiri “Olimpiiskaja Panorama”.

Ахтырская

enter “Tallinn” (vene keeles) on ENSV Kirjanike Liidu ja ENSV Kultuuriministeeriumi kirjandus ja kunstialane ning ühiskondlikpoliiti1ine ajakiri, sisaldab luulet, proosat, kunstiprobleeme käsitlevaid artikleid.

go to site

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html “Neva” on kirjanduslik-kunstiline ja ühiskondlik-poliitiline illustreeritud kuukiri. Seda annab välja Vene NFSV Kirjanike Liit ja Leningradi kirjanike organisatsioon.

Закладки трамадол вАсбесте

follow url “Ptselovodstvo” annab näpunäiteid mesindusest huvitatuile. “Ohota i Ohotnitsje Hozjaistvo” on mõeldud jahimeestele.

source site

Климовск (Москвоская Область) Saksa keeles on võimalik lugeda ajakirja “Die Neue Blumenbindekunst”, mis sisaldab lilleseadeid ja kunstiajakirja “Bildende Kunst”.

После амфетамина болит горло

follow link Koertekasvatusest huvitatuile võime pakkuda lugemiseks tsehhi ajakirja “Pes” ja muusikasõpradele sama maa ajakirja “Melodie”.

follow link

go site Kes endale siit nimistust meelepärast leiab, see on oodatud külaline meie raamatukogus. Kaugemalt lugejad võivad tellida ajakirju ka maaraamatukogude kaudu.

Приготовить амфивитамин видео

source site  

https://velarbland.ru/kupit-gerik-muravlenko.html