https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Rutt Rimmel  Punalipp(1985), 20. aprill, nr. 47, lk.2.

source site

here  

https://cooldrander.ru/lida.html

source site Seekordse lasteraamatunädala üritused olid pühendatud Suures Isamaasõjas saavutatud võidu 40 aastapäevale.

Алушта

click here Põltsamaa lasteraamatulkogu alustas lasteraamatunädalat tervisepäeva üritusega esimestele klassidele. Nukuteatriring “Pöialpoiss” esitas kaks lühiinäidendit, mille vahele oli põimitud päevakohast luulet. Sama etteastega sõideti esinema ka Kamari. algkooli.

Гашиш в красноярске купить

Жуковский Teisipäev, 9. aprill kuulutati rahupäevaks “Õnn elada, tunda rõõmu päikesest ja vabadusest, õppida ja töötada, luua ilusat- kõige selle eest oleme tänu võlgu nõukogude sõduritele. Sina ja mina ei ole sõdu näinud. Selles on meie õnn, suur ja jagamatu õnn...” Nende sõnadega avas vanemraamatukoguhoidja Eigi Suviste teemahommiku “Jätkugu kõigile päikest ja õnne”. Edasi oli kord juba laste käes: neljanda klassi rahuteemaline tervitusmontaaz, katkendid sõjateemalistest raamatutest, kaheksanda klassi muusikaline luulepõimik, õpilaste rahuteemalised mõtted nende kirjanditest.

Кстово

Нахабино 2. aprillil möödus 180 aastat Hans Christian Anderseni sünnist. Sel päeval avati ka Ungari Rahvavabariigi kultuuripäevad NSV Liidus. Mõlemale sündmusele pühendati lasteraamatunädalal rida üritusi. Nii kuulasid kolmandate klasside õpilased jutustust kuulsa muinasjutuvestja H. Ch Anderseni eluteest ning vaatasid tema muinasjutu “Lumekuninganna” järgi tehtud diafilmi. Samas oli väljapanek kirjanuku muinasjuturaamatutest.

source site

get link Bibliograafillne ülevaade Ungari lastekirjandus eesti keeles, tutvustas kuuendatele klassidele nii ungari klassikalist kirjandust kui ka nüüdisautorite teoseid. Meeleolu lõid ungarikeelsed laulud ning J. Brahmsi “Ungari tantsud”.

go to link

https://cooldrander.ru/ryazan.html Kajastamist leidis V. J. Lenini 115. sünniaastapäev. Vestlus Maria Uljanovast IV-V klassidele kandis pealkirja “Emasüdame valgus “. Lastel oli võimalus kuulata ka Lenini ema armastatumaid muusilkapalu.

Гашиш в Наро-фоминске

Марихуана женская Nooremale koolieale tutvustas raamatuväljapanek A. Kononovi raamatuid V. I. Leninist.

Купить коноплю из голландии

Амфивитамин купить 12. aprillil 1961 rajas Juri Gagarin esimesena trassi kosmoseookeani. Temaatiline hommik “Tee maailmaruumi on lahti” J. Gagarini raamatu “Tee kosmosesse” alusel ning S. Grünbergi kosmosehelisid imiteeriva süntesaatorimuusika saatel viis kuulajad Gagarini lapsepõlvemaale, meenutas kosmonaudi õpiaastaid, treeningupäevi, tema esmalennu ettevalmistusi.

Noir blonc домино таблетки

https://btodcoster.ru/dizayn-interera-ekaterinburg.html 8.-14. aprillini oli Põ1tsamaa lasteraamatukogus avatud näitus “Kaunis ja huvitav lasteraamat”, mis tutvustas eesti kirjanike huvitavamaid, aga samas ka nägusamaid väljaandeid.

Махачкала купить Гашиш [Soft Hash]

Купить закладки бошки в Волгодонске Sisutihe nädal lõppes teatrietendusega “Vanemuises” millest Põltsamaa lapsedki osa said. Vaadati V. Katajevi näidendit “Polgu poeg”, kohtuti lavastaja  ja näitlejatega.

Прохладный (Кабардино-Балкарская Республика)

enter Möödunud raamatunädalale tagasi mõeldes tahaks tänada Põltsamaa keskkooli õpetajaid, kes ürituste edukaks läbiviimiseks igati lasteraamatukogule toeks olid.

https://gentlygerl.ru/elets.html

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html  

follow site