click Vali Uudised(1998), 23. oktoober, kultuurilisa, nr. 82.

source url

Купить закладки трамадол в Нерехте  

follow link

enter Kuna raamatukogutöö on oma iseloomult paraku tubane, on suvi see aeg, mil nelja seina vahelt välja ilma uudistama pääseb ning neid võimalusi ollakse ka varmad ära kasutama. Sel suvel viisid rännuteed nii Maarjamaa kaunitesse paikadesse, kui ka märksa kaugemale. Kõiki neid reise läbib üks ühine joon - puhkus oli ühendatud tööks vajalike kogemuste omandamisega.

go to link

source site Tallinn - Helsingi - Stockholm Helsingi - Tallinn

http://kiyoshimkt.com/dozen/buzuluk-kupit-sneg.html

http://www.bg18.ru/altogether/kupit-zhidkiy-ekstazi-kotelniki.html 26. - 28. augustini toimus ühel Euroopa kauneimal luksusristlejal "Silja Symphony", mis võtab pardale 2700 reisijat ning kurseerib Helsingi ja Stockholmi vahel, konverents teemal ""Kirjasto 3000" areng Eestis".

24клад

Купить экстази в Солигалич Ühtekokku võttis reisist osa sadakond raamatukogutöötajat, nende hulgas Jõgeva linnaraamatukogust Sirje Narits ning Jõgeva keskraamatukogust Siiri Öunap.

http://nhabanquan12.top/shovel/kupit-kristall-visotsk.html

Петропавловск купить Белый Tegemist oli arvutifirma ATP Tarkvara poolt oma klientidele, kelleks on rahva- ning uute klientidena ka kooliraamatukogud, korraldatud konverentsikruiisiga, mis oli mõeldud nii töö- kui puhkusereisina. ATP Tarkvara on esimene ja seni ainus firma, kes tegeleb spetsiaalselt rahvaraamatukogudele mõeldud arvutitarkvara müügiga ning väljaõppega.

http://www.beta.winnovation.org/conquest/kupit-mdma-v-stroitel.html

http://www.cssoft.jp/loophole/kupit-metamfetamin-v-gryazi.html Oma tegutsemise kahe aasta jooksul on spetsiaalselt rahvaraamatukogudele mõeldud arvutitarkvara "Kirjasto 3000" leidnud ligi 200 klienti, sealhulgas ka Jõgeva maakonna raamatukogud.

follow site

go site Kruiisiprogramm oli koostatud selliselt, et konverentsilosalejad said nautida ka luksuslaeva miljööd ning tutvuda nii Stockholmi kui Helsing vaatamisväärsustega.

http://abimplantecoclear.cl/kingdom/kupit-gash-bobrov.html Tartu - Taevaskoda - Piirissaare Rahvaraamatukogudel on saanud traditsiooniks korraldada suvel seminarlaagreid.

enter 4.-6.augustil toimunud seminarlaager oli arvult kaheteistkümnes. Jõgeva Maakonna Keskraamatukogust osales laagris Nelli Orgmaa.

Джаббер с отр скачать Tutvuti Tartu Linna Keskraamatukoguga ja Kiidjärve külaraamatukoguga ning vahetati töökogemusi. Töö poole pealt arutati “Raamatukogude töökorralduse juhendit” ja “Raamatukogude arengukava”.

source url Elamusi pakkus ümbritsev loodus – pool päeva kulus jalgsimatkale Taevaskoja ümbruses ning päev laevaretkele Piirissaarele. Laager õnnestus igati ning ka sel suvel muidu nii tujukas ilmataat soosis üritust igati.

Заринск купить Шмыг Laager sai teoks kultuuriministeeriumi, Eesti Rahvusraamatukogu ja Tartu Linna Keskraamatukogu ühisel ettevõtmisel.

http://aktuelmodel.com/sophisticated/aprelevka-kupit-kokain.html Põltsamaa - Põlva- Räpina Võõpsu - Orava - MerernäeVõru - Põltsamaa

http://www.trade-medicine.net.ru/goods/zakladki-spays-v-solnechnogorsk-30.html Saamaks kogemusi arvutite töölerakendamisest raamatukogudes, külastas 26. augustil grupp Jõgeva maakonna rahvaraamatukogutöötajaid Põlvaja Võrumaad, kus peale keskraamatukogude on arvutid töös juba ka külaraamatukogudes. Sõitu toetas rahaliselt kultuurkapitali maakondlik ekspertgrupp.

go to link Külastati Põlva Keskraamatukogu, mis sai mõni aasta tagasi uued ja avarad ruumid. Raamatukogu ümberehitus vanast kultuurimajast läks maksma ca viis miljonit krooni.Tutvuti ka Räpina linnaraamatukogu ning Võõpsu külaraamatukogu kogemustega raamatukogude automatiseerimise vallas. Võõpsu külaraamatukogu kuulub ühtlasi nende valla kolme raamatukogu hulka, kus on avatud internetipunkt.

http://trendings.live/inflict/amfetamin-depo-tekst.html Merernäel võttis Jõgevamaa raamatukogutöötajaid vastu vallavanem Aivar Nurk, kes andis külalistele põhjaliku Ülevaate Setomaa probleemidest. Merernäe vald on pidanud võimalikuks ja vajalikuks eraldada valla raamatukogudele kirjanduse ostmiseks aastas 30 krooni elaniku kohta, samuti on raamatukogudele ostetud korralik videoaparatuur.

follow url Võru keskraamatukogu kuulub vabariigis nende viie ekspertraamatukogu hulka, kus esimestena hakati katsetama Soome rahvaraamatukogudes kasutatavat tarkvara "Kirjasto 3000". Tänaseks on jõutud arvutisse sisestada märkimisväärne osa fondist, arvuteid kasutatakse kirjanduse laenutamisel ning ka raamatukogu külastajad saavad kirjanduse otsimisel kasutada arvuti abi.

купить Герасим Вельск Taebla - Noarootsi - Haapsalu

http://needeen.consulting/speculation/kupit-skorost-kushva.html Juba seitse aastat on toimunud Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu eestvõttel väikeste

купить Кристалл Уяр raamatukogude 3-päevane suvelaager, igal aastal ise maakonnas. Suvelaager on ellu kutsutud selleks, et arutada kõige väiksemaid- maaraamatukogusid- puudutavaid pakilisi küsimusi.

follow link Tänavune laager toimus juuli lõpus Läänemaal Taeblas. Meie maakonnast võtsid laagrist osa neli raamatukogutöötajat. .

follow url Arutelu põhiteemaks olid probleemid, mis tekivad raamatukogude varustamisel kirjandusega. Kuigi raamatuid ilmub väga palju, puudub raamatukogudel nede kohta tõepärane info - et hankida raamatukogudele tõelist väärtkirjandust, jääb üksnes kirjastuste reklaaminfost väheks.

source link Laagrist osavõtjad külastasid mitmeid Läänemaa ilusaid raamatukogusid, nende hulgas hiljuti uued ruumid saanud Läänemaa Keskraamatukogu Haapsalus, kohtusid Taebla ja Noarootsi vallavanematega ning veetsid meeldejääva õhtupooliku Ants Laikmaa majamuuseumis.

http://ita.koselervinc.com/oppression/kupit-narkotiki-v-laisheve.html Eesti - Soome - Norra - Rootsi Soome - Eesti

http://stradivari-mebel.ru/evolve/eksperiment-s-sigaretoy-i-butilkoy-s-vodoy-video-smotret-onlayn.html Juuli algupäevil võttis 25 liikmeline grupp reisihimulisi Jõgeva maakonna raamatukogutöötaid keskraamatukogu direktrissi Vaike Oro eestvedamisel ette reisi, mille sihtpunktiks oli Norramaa Keskraamatukogust osales reisil viis inimest.

here Üheksapäevane Norra reis kulges läbi tundra ja Rovaniemi Nordkapile, Lafootide saarestiku kaudu läbi Rootsi ja Soome tagasi koju.

go Reisi üheks eesmärgiks oli tutvuda ka Norra ja Rootsi raamatukogudega.

go Norramaal tutvuti Honningsfagi asula ja Bodo linna raamatukogudega. Bodo linnas asuv kommuuni raamatukogu oli täielikult automatiseeritud. Kuigi Honningsfagi asula raamatukogus oli info raamatute kohta sisestatud arvutitesse ning vanem kirjandus salvestatud CD- ROM- idele, toimus laenutusprotsess tavaliselt, ilma arvutiteta.

follow url Rootsis külastati aga Umea linna ja Storumani kommuuni raamatukogusid. Viimatinimetatud raamatukogu asus kaasajastatud vana raudteehotelli ruumides, kus palju oli suudetud säilitada ka vana. Eraldi ruumid olid teatmefondidele ning oma sugupuude uurimisega tegelevatele inimestele. Üldiselt aga eraldi lugemissaale pole, sest raamatukogud on avarad ja ruumikad ning lugejale on riiulite vahele sisse sätitud mugavad lugemisnurgad.

click here Reisiseltskond nautis täiel rinnal ka põhja – eksootikat: Põhja- Jäämere hingust, fjordide peadpööritavaid sikke- sakke ja juulikuiseid lumelagendikke. Polaarjoone tagune päike paistis nii päeval kui öösel ning Euroopa põhjapoolseim tipp Nordkap tekitas tõepoolest mulje maailma lõpust.

click here Raamatukogutöötajate Norra- reisi toetasid nii kohalikud omavalitsused kui ka Raamatukoguhoidjate Ühing.

go here