source site  

go to link

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Ülle Lätte  Vali Uudised(2009), 10. juuli, nr. 50, lk. 3.

https://rolopyrea.site/noginsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html see url Esmaspäevast saab Jõgevamaa Keskraamatukogus Põltsamaal näha lastele korraldatud vabariiklikku päästeala loominguvõistluse parimate tööde näitust. Võistluse kuulutas välja Päästeamet koostöös kohalike päästeasutustega.

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here Selle eesmärgiks on arutleda tuleohutuse ja päästeala teemadel, samuti populariseerida päästetöötaja elukutset ning sellele omaseid väärtusi. Võistles viis vanuseastet. Maakonna võistluste parimad tööd saadeti edasi Päästeametisse, kus valiti igast vanusegrupist välja parimad tööd. Autorid said auhinnad ja kutsed Päästeameti peadirektori vastuvõtule.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html Esimene taoline võistlus kuulutati välja 2003. aasta jaanuans.

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

click here Käesoleva võistluse parimate tööde näitus on praegu mööda vabariiki ringi liikumas ja saabus Põltsamaale Jõgevalt. Näituse üldpilt on väga mitmekesine. Töid on tehtud küll viltimistehnikas, küll kollaaztehnikas, küll leiutatud kõikvõimalikke variante ja lahendusi. Näha on ka Jõgeva maakonna laste töid. Teemade ja võimaluste valik võistlustööde tegemisel oli lai. Sobisid nii joonistused, maalid, kollaazid, esseed, luuletused, meisterdused, videod kui ka helisalvestised. Võistluse teemadeks olid "Kujundan endale ägeda suitsuanduri", "Veeohud suvel ja talvel", "Aurupritsist päästeautoni", "Ka mina võin olla päästja", "Kui pomm plahvatab, on juba hilja", "Miks ma helistan numbrile 112?", "Tegime koos Nubluga" ja "Minu kodukoha riskid". Vastavad teemad on väljapaneku hulgas tööde näol kõik ka esindatud. On näha eriliselt kujundatud suitsuandureid ja suurt massiivset lepatriinut, kel samuti suitsuandur seljas; plakateid, rannamaketti koos ujujate-päevitajatega ja päästerõngaga kaldal, metallist tuletõrjeveepumpa, maketti tulekahju kustutamisest, samuti päästeteemalisi on kirjatöid jne. Viimaste seas on ka 12-aastase tütarlapse uurimistöö ajaloost, mis on saanud Sisekaitseakadeemia päästekolledzi eriauhinna. Lastele omaselt on võistlustööd ohtralt värvikirevad.

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to site Näitus jääb avatuks juulikuu lõpuni.

enter site