http://iasi.travel/recollection/privat-24-na-vebmani.html http://inelmecsa.com/insight/s-paypal-na-kivi.html 22. ja 23. oktoober

source url

follow link kell 11.00-13.30

go

koolitusele registreeru SIIN

go here

http://hazivent.com/witness/kivi-bank-v-kazahstane.html Esmaspäeval, 22. oktoobril ja teisipäeval, 23. oktoobril leiab Põltsamaa Raamatukogus aset tasuta Nutiseadmete ABC koolitus algajatele ja vähekasutajatele.

http://indonesiacoffe.com/corny/hapo-krani.html NutiAkadeemia koolitusprojekti raames toimuv koolitus ootab kõiki huvilisi, kes tunnevad end nutitelefoni või tahvelarvuti seltsis veel pisut ebakindlalt, kuid soovivad oma igapäevaseid toiminguid nende abil mugavamaks muuta. Vilunumad nutiseadmete kasutajad on kutsutud koolitusele suunama oma ema-isa, vanaema-vanaisa, sõbra-sugulase, kes veel nutiseadet nii hästi kasutada ei oska.

enter Nutiakadeemia koolitustel saab tutvuda nutiseadmete kasutamise põhitõdedega. Saab teada, mis on rakendused ja andmeside, kuidas otsida nutiseadme abil internetist infot, saata e-kirja või jagada fotosid. Kõike seda õpetatakse tegema turvaliselt. Tähtsaks osaks NutiAkadeemiast on ka Mobiil-ID ja Smart-ID kasutamise tutvustamine.

exmoney

moneypolo com “NutiAkadeemia koolitusel osalejad saavad vajalikud teadmised, et oma elu nutiseadmete abil lihtsamaks ja mugavamaks teha. Pärast koolitust on julgem tunne teha nutitelefoniga pangamakseid, saata lähedastele pilte, vaadata tahvelarvutist videosid ning palju palju muud,” ütles koolituse kohta NutiAKadeemia projektijuht Kristi Kivilo.

Koolituse kestab 2,5 tundi ja vajalik on eelregistreerimine, mida on võimalik teha SIIN.

2048

source site Projekti viivad läbi Vaata Maailma SA koostööst Swedbank Eesti, SEB, Telia, Elisa, ja SK ID Solutions-ga.

http://hazivent.com/witness/skrill-aliexpress.html Lisainfo ja koolitustele registreerimine www.nutiakadeemia.ee