Элиста watch 22. ja 23. oktoober

get link

click here https://wilsabrar.ru/905.html kell 11.00-13.30

source

enter site koolitusele registreerumine lõppenud!

https://lilodreas.ru/rossiya-kupit-zakladku-gashisha-gash-iz-gollandii.html

https://heveligstuff.info/krasnogorsk.html Esmaspäeval, 22. oktoobril ja teisipäeval, 23. oktoobril leiab Põltsamaa Raamatukogus aset tasuta Nutiseadmete ABC koolitus algajatele ja vähekasutajatele.

Гранада купить Метамфетамин [ЛЁД]

Сарапул NutiAkadeemia koolitusprojekti raames toimuv koolitus ootab kõiki huvilisi, kes tunnevad end nutitelefoni või tahvelarvuti seltsis veel pisut ebakindlalt, kuid soovivad oma igapäevaseid toiminguid nende abil mugavamaks muuta. Vilunumad nutiseadmete kasutajad on kutsutud koolitusele suunama oma ema-isa, vanaema-vanaisa, sõbra-sugulase, kes veel nutiseadet nii hästi kasutada ei oska.

Мальта

Назарет Nutiakadeemia koolitustel saab tutvuda nutiseadmete kasutamise põhitõdedega. Saab teada, mis on rakendused ja andmeside, kuidas otsida nutiseadme abil internetist infot, saata e-kirja või jagada fotosid. Kõike seda õpetatakse tegema turvaliselt. Tähtsaks osaks NutiAkadeemiast on ka Mobiil-ID ja Smart-ID kasutamise tutvustamine.

Мурманск

follow url “NutiAkadeemia koolitusel osalejad saavad vajalikud teadmised, et oma elu nutiseadmete abil lihtsamaks ja mugavamaks teha. Pärast koolitust on julgem tunne teha nutitelefoniga pangamakseid, saata lähedastele pilte, vaadata tahvelarvutist videosid ning palju palju muud,” ütles koolituse kohta NutiAKadeemia projektijuht Kristi Kivilo.

https://kladovmnogo.info/melenki-kupit-kokain-vhq.html

here Koolituse kestab 2,5 tundi ja vajalik on eelregistreerimine, mida on võimalik teha SIIN.

https://legalstuffbest.info/lakatamiya-kupit-kokain-vhq-panama.html

source link Projekti viivad läbi Vaata Maailma SA koostööst Swedbank Eesti, SEB, Telia, Elisa, ja SK ID Solutions-ga.

Уссурийск купить закладку героина [хмурый]

go to site Lisainfo ja koolitustele registreerimine www.nutiakadeemia.ee

follow url