source site https://lowasedr.ru/beloretsk.html 22. ja 23. oktoober

follow link

click here https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html kell 11.00-13.30

go site

Жуковский koolitusele registreeru SIIN

source site

Нахабино Esmaspäeval, 22. oktoobril ja teisipäeval, 23. oktoobril leiab Põltsamaa Raamatukogus aset tasuta Nutiseadmete ABC koolitus algajatele ja vähekasutajatele.

https://cooldrander.ru/lida.html

get link NutiAkadeemia koolitusprojekti raames toimuv koolitus ootab kõiki huvilisi, kes tunnevad end nutitelefoni või tahvelarvuti seltsis veel pisut ebakindlalt, kuid soovivad oma igapäevaseid toiminguid nende abil mugavamaks muuta. Vilunumad nutiseadmete kasutajad on kutsutud koolitusele suunama oma ema-isa, vanaema-vanaisa, sõbra-sugulase, kes veel nutiseadet nii hästi kasutada ei oska.

Алушта

https://cooldrander.ru/ryazan.html Nutiakadeemia koolitustel saab tutvuda nutiseadmete kasutamise põhitõdedega. Saab teada, mis on rakendused ja andmeside, kuidas otsida nutiseadme abil internetist infot, saata e-kirja või jagada fotosid. Kõike seda õpetatakse tegema turvaliselt. Tähtsaks osaks NutiAkadeemiast on ka Mobiil-ID ja Smart-ID kasutamise tutvustamine.

Гашиш в красноярске купить

Марихуана женская “NutiAkadeemia koolitusel osalejad saavad vajalikud teadmised, et oma elu nutiseadmete abil lihtsamaks ja mugavamaks teha. Pärast koolitust on julgem tunne teha nutitelefoniga pangamakseid, saata lähedastele pilte, vaadata tahvelarvutist videosid ning palju palju muud,” ütles koolituse kohta NutiAKadeemia projektijuht Kristi Kivilo.

Кстово

Амфивитамин купить Koolituse kestab 2,5 tundi ja vajalik on eelregistreerimine, mida on võimalik teha SIIN.

source site

https://btodcoster.ru/dizayn-interera-ekaterinburg.html Projekti viivad läbi Vaata Maailma SA koostööst Swedbank Eesti, SEB, Telia, Elisa, ja SK ID Solutions-ga.

go to link

Купить закладки бошки в Волгодонске Lisainfo ja koolitustele registreerimine www.nutiakadeemia.ee

Гашиш в Наро-фоминске