https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Toomas Reinpõld Vooremaa (2018), 6. märts, nr. 26, lk. 3.

Купить закладки бошки в Волгодонске

here Põltsamaa raamatukogus on juba kümmekond aastat raamatulaata peetud. Müüki pannakse siis arvelt maha kantud raamatud.

enter

source site Põltsamaa raamatukogu direktori Rutt Rimmeli (pildil) sõnul pakutakse tänavusel raamatulaadal hästi palju just naistele sobivat kirjavara, kuid leiab ka põnevaid kriminaalromaane ja muud huvitavat. Loodetavasti leiab igaüks endale midagi huvipakkuvat.

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html

click here "Mõned raamatud pärinevad ka nn Põltsamaa haruraamatukogudest," rääkis Rimmel. Tema sõnul on tänavuse raamatulaada peatähelepanu saabuval naistepäeval.

follow url

Жуковский "Mõnel aastal on laata korraldatud raamatukogupäevade ajal. Vahel on see toimunud raamatu ja roosi päeval jne. Ikka selleks, et raamatukogule tähelepanu tõmmata ja inimestes lugemishuvi äratada," lausus Rimmel. "Seekordne raamatulaat sai alguse esmaspäeval ja viimane müügipäev on laupäev."

Климовск (Москвоская Область)

Нахабино Nagu kinnitas maakonnalehele raamatukogu direktor Rutt Rimmel, müüakse laadal raamatuid väga odava hinnaga ja müük toimub raamatukogu tavapärastel lahtiolekuaegadel fuajees.

follow link

get link "Saadud raha eest kavatseme raamatukogule osta uusi trükiseid," rääkis Rutt Rimmel, kelle sõnul on selliste laatade korraldamisest saamas juba hea traditsioon.

go site