Vali Uudised (2018), 21. veebruar, nr. 15, lk. 3.

PÕLTSAMAA RAAMATUKOGU

Kuni 28. veebruarini on saalis ja fuajee vitriinides näituse „100 põltsamaalase lugu" (EV 100), teenindusosakonnas näitus „Tõe ja õiguse otsinguI", „A. H. Tammsaare 140" ja „100 aastat Eesti Vabariiki", lasteosakonnas „Vana aja lood" (EV 100). Elu vanal ajal eesti lastekirjanduses.

1.-25. veebruarini on lasteosakonnas välja pandud Nukitsa konkursi raamatud.

PUURMANI RAAMATUKOGU

Raamatukogus on järgmised näitused: „Eesti Vabariigi sada aastat elulugudes" ja „A. H. Tammsaare - pildikesi kirjaniku elust ja loomingust".

AIDU RAAMATUKOGU

Raamatukogus on järgmised näitused:

Kuni 28. veebruarini näitused: "Eesti Vabariik 100. Rahvuslikud mustrid", „Sihkat-sahkat, vastla- vägi", „Talv Põltsamaal", „Eesti Vabariik 100. Sinine ja must ja valge kaunistagu Eestimaad! ", „Eesti Vabariik 100. Maa tuleb täita lastega“.

11.02-11.03 näitus „Sõber koer - truu kaaslane kogu eluks". Näitus on pühendatud 15. veebruaril kell 23.06 alanud kollase koera aastale.

PAJUSI RAAMATUKOGU

1.-28. veebruarini on raamatukogus Pisisaare algkooli laste tööde näitused:

„Kummitused öös", „Teekond tundmatusse", „Nõiaellad", „Kuuvalged ööd" ja „Kauged teed".

Kuni 18. veebruarini on avatud näitus „Pajusi kandi raamatuteadlane, kirjandusloolane ja bibliofiil Jaan Roos 130", „Eesti Vabariik 100". Kuni 18. märtsini „A. H. Tammsaare 140" & „Eesti Vabariik 100" Ühisnäitus vanaaegsetest ammu kasutusel olnud tööriistadest. Väljapanek: "Hoia oma koera koonust sabaotsani".

ADAVERE RAAMATUKOGU

Raamatukogus on rahvusarhiivi rändnäitus „Friedrich Karl Akel". „Eesti riigi eakaaslasi kodude raamaturiiulitelt"- väljapanek raamatutest, mis on välja antud sada ja enam aastat tagasi.

„Nukitsa konkurss" -raamatuväljapanek Eesti parimate lasteraamatute väljavalimiseks.