http://inelmecsa.com/insight/s-paypal-na-kivi.html 1.-30. november

go here

follow link näituse- ja konverentsisaalis

http://hazivent.com/witness/kivi-bank-v-kazahstane.html Sündisin Järvamaal. Koolis käisin Tapikul ja Põltsamaa Keskkoolis. Õppisin ka Kujutava Kunsti Kaugõppekursustel Tartus. http://gu.asmadsen.no/raw/privatbank-kriptovalyuta.html Praegu elan Põltsamaal ja osalen Põltsamaa Kunstiseltsis selle loomisest alates.

http://indonesiacoffe.com/corny/hapo-krani.html Algul maalisin akvarellidega, hiljem õlivärvidega ja pastellidega. Olen teinud ka lateksvärvidega seinamaale. Viimase aasta maalid on enamuses akrüülvärvidega. Varem maalisin loodust, lilli ja inimesi, peale Reiki kursuste lõpetamist lisandusid sõnumimaalid, hingemaalid. Hingepiltide joonistamisel tulid juurde luulesõnumid.

exmoney

enter Olen illustreerinud neli luuleraamatut, kaks Heidi Raba ja kaks Ninell Koidu raamatut.

moneypolo com Saatus viis kokku Keilas elava luuletaja Ninell Koiduga kui tal oli vaja oma luuleraamatuid illustreerida. Meie koostöö sujus vastastikuses inspiratsioonis. Tema luuletuste või laulude saatel sündisid maalid, siis omakorda maalid tõid kaasa luulesõnumid nii Ninelli kui minu kaudu. Mõned luuletused on saanud viisid meie musikaalsete kaasteeliste poolt.

2048

Olen osalenud kõigil seltsi ühisnäitustel. Isikunäitused on olnud Põltsamaal, Tartus, Pärnus, Tallinnas, Võrus, Viljandis, Paides, Jõgeval, Koerus, Tamsalus, Amblas, Kõuel, Kirnas, Toris, Keilas jm.

source site Käesolev näitus „Hingesõnumid maalis ja luules“ on selle aasta looming. http://kalerkonto.tk/breakfast/kak-vivesti-dengi-s-balansa.html Head vaatamist, lugemist, kogemist!

http://hazivent.com/witness/skrill-aliexpress.html Salme Allikhein

http://kiemtienmarketing.com/helpful/free-bitcoin-kazhduyu-minutu.html

Kommentaare:

http://gr8journey.com/yearn/oplata-mobilnogo-webmoney.html

get link Tore näitus go here Ilus source link Võimas go site Väga ilus http://hunglongland.vn/patient/obmen-valyut-belka.html Tore, et teistele ka jagad 2018 Jõudu, inspiratsiooni! Toredad luuletused, toredad maalid enter site Elamus! http://inelmecsa.com/insight/yandeks-koshelek-qiwi.html Ilusad tööd click here Aitäh! Väga rahustavad maalid ja luuletused http://ita.co.jp/robust/kriptovalyuti-obmen.html Pakub silmale rõõmu! enter Kena näitus! Edu! click here Meeldiv näitus! Kaunis!
Väga ilus!
Rõõmus näitus!
Inglid mulle meeldivad
Nii ilus, eriti veel roosidega!
Hingest tulev, hinge minev!
Super Salme, palju õnne!
Huvitav!
Väga soe ja südamlik
Hingepesa ja taipamine
Imeline
Aitäh!
Pöörane
Väga kõnetavad maalid
Armas
Valgus!

go