watch Helis Rosin  Vali Uudised (2017), 22. september, nr. 73, lk. 3.

here

https://wilsabrar.ru/905.html 20. septembril toimus 14. korda üleriigiline lasteraamatukoguhoidjate päev, mida tänavu võõrustas koostöös Eesti Raamatukoguhoidjate ühinguga Põltsamaa raamatukogu. Kokku tuli üle poolesaja lasteraamatukoguhoidja erinevatest Eesti linnadest.

source link

Ярцево купить скорость A-PVP Päeva jooksul kõlasid erinevad ettekanded: Põltsamaa raamatukogus toimuvast, Eesti Raamatukoguhoidjate ühingu lasteteeninduse toimkonna tegevusest, lasteteenindusest  Eestimaa raamatukogudes 2016. aastal, Eesti Lastekirjanduskeskuse plaanide kohta ning SOS Lastekülade oleviku ja tuleviku kohta.

go to site

Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP Kuulutati välja ka viis aasta lasteraamatukoguhoidja nominenti, kelle seast üks pärjatakse veebruaris aasta raamatukoguhoidja tiitliga.

enter

Элиста Lastekirjanduskeskus, mis koordineerib üle riigi raamatukogude projekte ja koolitusi, andis teada, et ka 2018. aastal sündivad beebid saavad kingituseks raamatu "Üks pisike puu", mille uut kordustrükki on oodata aasta lõpus. Raamatuid jagavad ka järgmisel  aastal piirkondlikud raamatukogud.

Агландзия купить мефедрон

click here Raamatukogutöötajate päev lõppes jalutuskäiguga Põltsamaa lossihoovi, kus Põltsamaa muuseumi juhataja Rutt Tänav tegi ettekande huvitavatest ajaloolistest faktidest.

https://wilsabrar.ru/kupit-narkotiki-strezhevoy.html

enter site "Osalejad käisid tänamas, et oli hinge kosutav päev," tõdes Põltsamaa raamatukogu lastekirjanduse spetsialist Nelli Orgmaa. "Raamatukogutöötajad on  pikalt samas ametis ega ole voolav kaader. Puutume  kokku sarnaste probleemidega ning meist on saanud vanad tuttavad. See päev ongi raamatukogutöötajatele vajalik ennekõike  üksteisega taaskohtumiseks ja suhtlemiseks," tõdes Orgmaa.

go site