click Eili Arula  Tartu Postimees (2017) 24. jaanuar, nr. 16, lk. 3.

source link

Купить закладки трамадол в Нерехте Ehkki Põltsamaal tegutsev Jõgevamaakonna keskraamatukogu on kandnud sama nime juba 26 aastat, laekuvad neile mõeldud saadetised ikka ja jälle Jõgevale.

http://ita.koselervinc.com/oppression/kupit-narkotiki-v-laisheve.html

enter Vahel on juhtunud sedagi, et külalised ootavad Põltsamaa raamatukogus närviliselt esinejat, kui see otsib parasjagu meeleheitlikult Jõgeval Veski tänavat ja seal asuma pidavat raamatukogu. Paraku Jõgeva linnas Veski tänavat ei ole, seal  asuvast raamatukogust rääkimata.

http://stradivari-mebel.ru/evolve/eksperiment-s-sigaretoy-i-butilkoy-s-vodoy-video-smotret-onlayn.html

source site Volikogu otsustab

here

http://www.bg18.ru/altogether/kupit-zhidkiy-ekstazi-kotelniki.html „Alles eelmisel nädalal oli  meil jälle üks intsident. Plaanime printerit osta ja uurisin  selle veokulude kohta. Seepeale vastati, et Jõgevale tarnivad  nad kaupa väga tihti. Olgugi  et hinnapäringus oli mul aadress must valgel kirjas,“ meenutas raamatukogu direktor Rutt  Rimmel raamatukogu eksitava nime tõttu tekkinud hiliseid sekeldusi.

go

Купить экстази в Солигалич Üks kurioossemaid lugusid  nimesegaduse tõttu tuli välja möödunud aasta lõpus, kui Rimmel avastas, et riigikogu määras Jõgeva keskraamatukogule nn katuserahast kolm tuhat eurot. Tema ehmatuseks oli raha saajaks märgitud Jõgeva vallavalitsus.

go

Петропавловск купить Белый „Nägin viga ja andsin sellest ka märku, see tähendab, et  katuseraha laekub ikka meile.  Ehk oleks nad ministeeriumis  isegi vea avastanud, kuid on  seda segadust siis vaja,“ ilmestas Rimmel absurdset olukorda  Et aastatepikkust nimesegadust vältida, on tänase Põltsamaa linnavolikogu istungi päevakorda jõudnud otsus nimetada Jõgeva maakonna keskraamatukogu Põltsamaa raamatukoguks.

follow url

http://www.cssoft.jp/loophole/kupit-metamfetamin-v-gryazi.html Põltsamaa linnavalitsuse haridus- ja kultuurinõunik  Kadri Suni selgitas, et nimemuutmise teemat on arutatud  volikogu haridus- ja kultuurikomisjonis, samuti linnavalitsuse istungil.

click here

go site Kultuurikomisjoni ja linnavalitsuse liikmed kiitsid plaani heaks ning Suni ei näe põhjust, miks nimemuutus ei peaks  täna peetaval volikogu istungil läbi minema. „Aga ennustada ei saa midagi,“ märkis Suni.  Ta lisas, et lõplik kindlus nimemuutmise asjus saabub alles istungil.

click here

http://abimplantecoclear.cl/kingdom/kupit-gash-bobrov.html Ka raamatukogu direktor on veendunud, et formaalne muutus ei tohiks volikogus takistuseks saada. „Muutub ju vaid nimi ja dokumentatsioon. Sisuliselt ei muutu meie töös miski,“ kinnitas ta. Tema sõnutsi koordineerib Põltsamaa raamatukogu ka pärast nimemuutust endiselt Jõgeva maakonna raamatukogude tööd.

go here

enter Eksitav infotulv

http://www.s3mortar.com/multiple/kupit-shmal-pushino.html

Джаббер с отр скачать Kui kõik sujub plaani järgi,  saab raamatukogu juba veebruari alguses uue nime kasutusele võtta. Millal raamatukogu uksel ilutsev silt välja vahetatakse, ei ole teada. Rimmel  arvas, et silt vahetatakse välja kevadel raamatukoguhoone  fassaadi renoveerimisel.

http://www.yaroslavaarte.com/wrap/kupit-gandzhubas-urzhum.html

source url Kadri Suni ja Rutt Rimmel on ühel meelel, et eksitused raamatukogu asukohaga on  kippunud viimasel paaril aastal sagenema. Nende hinnangul on praeguses infoühiskonnas teavet nii palju, et inimesed ei suuda kõigesse süveneda ja olulist infot korrektselt analüüsida.

купить марихуану Скопин

Заринск купить Шмыг „Kui nähakse nimes sõna  Jõgeva, arvatakse automaatselt, et see asubki Jõgeval,“  lisas Rimmel.

source link

http://aktuelmodel.com/sophisticated/aprelevka-kupit-kokain.html Lisatööd ei tule

http://www.test.artset.ru/arrive/zakladki-lirika-v-makareve.html

http://www.trade-medicine.net.ru/goods/zakladki-spays-v-solnechnogorsk-30.html Veel märkis raamatukogu  direktor, et mitteametlikes teadaannetes kasutavad raamatukogu töötajad juba ammu Põltsamaa raamatukogu nime. „Kui  me paneme kuulutusi linna teadetetahvlile, märgime asukohaks ikkagi Põltsamaa raamatukogu Ametlikes kutsetes kirjutame asutuse nimeks Jõgeva maakonna keskraamatukogu, kuid alati paneme täpsustuseks aadressi juurde,» sõnas ta.    

source url

go to link Ka Jõgeva maakonna keskraamatukogus leiduvate teoste ribakoodidel ja templitel on kirjas Põltsamaa raamatukogu. See tähendab, et nimemuutuse pärast ei pea raamatukogu töötajad hoiul teostele uusi silte kleepima ega uut templit sisse lööma.

follow link

http://trendings.live/inflict/amfetamin-depo-tekst.html ÜKS VIPERUS TEISE JÄREL

go to link

follow url Suuremad segadused Põltsamaal tegutseva Jõgeva maakonna keskraamatukogu nimega.

http://kiyoshimkt.com/dozen/buzuluk-kupit-sneg.html
  • Kultuuriministeerium väljastas pressiteate nõuniku esinemise kohta Jõgeval peetaval suurüritusel, mis tegelikult toimus Põltsamaal Jõgeva maakonna keskraamatukogus.
  • Riigikogu nn katuseraha eraldati Jõgeva maakonna keskraamatukogule, kuid raha pidi ekslikult laekuma Jõgeva vallavalitsuse kontole.
  • Mitu koolitajat ja esinejat on Põltsamaa raamatukokku hilinenud, kuna ei leia Jõgevalt Veski tänavat (tänava nimi on meelde jäänud, linn mitte), seetõttu on üritus viibinud ja jäänud lühemaks. Kohaletulnudki lahkunud, kuna ei soovinud oodata.
  • Raamatukogule kiiresti vajaminev saadetis läkitati Jõgeva Konsumi pakiautomaati, kuigi aadress oli antud.
  • Raamatukogu valiti vabariigi kümne kaunima raamatukogu hulka, fotograaf läks hoonet pildistama Jõgevale.