source site Taavi Kelder  Vali Uudised (2016), 9. detsember, nr. 95, lk. 4.

https://tooelrines.top/shuya.html

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Teisipäeval, 6. detsembril toimus Jõgeva maakonna keskraamatukogu fuajees Põltsamaa Kodus valmistatud käsitöö müüginäitus. Näitusel üleval olnud maale, vaipu, tikandeid, kudumeid, savist tehtud esemeid ja jõulukaunistusi saab osta ka laupäeval toimuvalt käsitöölaadalt kultuurimajas.

https://quberunel.ru/chikago.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Möödunud aastal avatud Põltsamaa Kodus valmistatakse sealsete elanike poolt  käsitsi nii kudumeid kui ka joonistatakse, maalitakse, tehakse puidust asju ning voolitakse savist esemeid. Käsitööringi juhendavad Külli Kivisild ja Kairi Kukk. 

https://fasokers.site/krasnodar.html

click here Jõgeva maakonna keskraamatukogus oli teisipäeval võimalik näha Põltsamaa Kodu elanike valmistatud vaipu, joonistusi, maale, jõulukaunistusi ja savinõusid. Kõiki neid asju said raamatukogu külastajad soovi korral endale kaasa osta. Uksest sisse astunud huvilisi oli üksjagu - näis, et taolise käsitöö vastu inimestel huvi on.

see url

https://quberunel.ru/amsterdam.html „Põltsamaa Kodus me joonistame ja maalime ning teeme muud käsitööd. Kutsume ennast ise Põltsamaa Kodu huvitegevuseks, kuid  meid on kutsutud ka sipelgapesaks. Olemegi nagu sipelgapesa, kus näiliselt midagi küll ei toimu, kuid  lähemal uurimisel käib seal elu. Nüüd avanes võimalus oma töid ka Põltsamaa rahvale näidata. Näituse  eesmärk ongi näidata, et me oleme olemas," selgitas Külli Kivisild.

click

click here Käsitööga tegelemine  annab elanikele võimaluse  mingi huvialaga tegeleda.  Lisaks käsitööle saab Põltsamaa Kodus tegeleda ka  laulmisega, mõni eelistab  aga hoopiski jalutada, televiisorit vaadata või raamatukogus oma aega veeta. 

https://fubeliasej.ru/moskva-taganskiy.html

go to site „Tegevust leidub siin  nii hästi meestele kui ka  naistele. Mõni tahab rohkem  maalida, mõni tegeleb jälle  keraamikaga. Meestega on  võibolla lood natuke raskemad, sest naised on rohkem  harjunud näputööd tegema.  Leiame aga rakendust ka  meestele, kes huvitatud  on - näiteks lihvimistööd, punumist, puunikerduste tegemist," märkis Kivisild.  

go site

go site Keskmiselt osaleb käsitöö huviringis 20 kuni 30 Põltsamaa Kodu elanikku ja igaühe jaoks leidub just temale sobiv tegevus.

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://quberunel.ru/kstovo.html „Lähtume Põltsamaa Kodus sellest, kuidas keegi midagi teha saab, mida keegi teha jõuab. Igaüks saab teha seda, mida ta tahab, või mis tal kõige paremini välja tuleb. Näiteks üks proua polnud käsitööd varem kunagi  teinud ega käsitööga üldse  eelnevalt kursis, kuid juhendasime teda ning õppinud  kudumise selgeks, hakkas ta  korraga väga hästi kuduma.  Tuli välja, et ta on tegelikult väga hea kuduja," lisas Külli Kivisild.

follow site

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Peenemate käsitööde juures on juhendajad ka ise  nõu ja jõuga abiks:

https://bunertime.ru/fudzheyra.html

go „Palju tehakse ka sellist  käsitööd, kus saab mingi  vormi põhjal järele teha -  teha šablooni järgi. Mõned  elanikud on avastanud, et oskavad väga hästi joonistada. Mõnel ei pruugi jälle üks  käsi hästi töötada," märkis Kivisild.

Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to link On niihästi neid hooldekodu elanikke, kes valmistavad käsitööd iga päev kellast kellani, justkui tööl käies, kui ka neid, kes teevad seda hooti või ainult mõnel päeval nädalas, vastavalt sellele, kuidas tuju on.

Славянск на кубани купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://rolopyrea.site/noginsk.html Raamatukogus välja pandud käsitöö hulgas hakkas silma kauneid saviesemeid ja -nõusid, maale, joonistusi, kaunistusi kui ka  muud huvitavat.

source

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки „Käsitöö tegemine on üks võimalus oma päevi sisustada," märkis Külli Kivisild. Ta lisas, et peale käsitöö tegemise saavad Põltsamaa Kodu elanikud külastada ka Põltsamaa Kodu raamatukogu, mida viimasel ajal on täiendatud ka venekeelse kirjandusega, kuna paljud hooldekodu elanikud on vene rahvusest.

follow url

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html Põltsamaa Kodu käsitöö on kõigile huvilistele müügiks väljas ka laupäeval, 10. detsembril Põltsamaa kultuurimajas toimuval Kodu käsitöölaadal.

click here