source site Raimo Metsmärt Vali Uudised(2016), 28. september, nr. 74, lk. 5.

https://quberunel.ru/kstovo.html

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Kuigi selle aasta lõpuni on rohkem kui kolm kuud, said näituse aastaringid selle väljapanekuga otsa. Talvise näitusega alustamine päädis viimase ehk sügisenäitusega, mis algas täpselt kalendrisügisega ühel ajal -22. septembril kell 17.21.

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://fubeliasej.ru/keln.html Raamatukogu direktori Rutt Rimmeli sõnul saabuski kõige rohkem  fotosid just esimesele ehk talvetemaatikat kajastavale näitusele. "Väga tore autor," sõnas Rutt Rimmel. Tema sõnul on sügisene Põltsamaa meeldivalt värvikirev, olgu tegemist varajase või hilise sügisega - avanev pilt on igal juhul üsna meeliülendav. Piltide autorid on linnas leidnud väga erinevaid vaateid - siin on loomulikult nii jõgi kui sild, aga ka uduse linna motiivid, valguse ja varju vaheldumine, kolletavad lehed ning erinevad ehitised.  

go

click here Kõikidel näituse külastajatel on nagu ka varem võimalus anda oma hääl enim meeldinud pildile.  Detsembrikuus toimub aga  viimane näitus, kus on esindatud kõigi nelja eelneva näituse lemmikpildid. „Siis selgitame me välja, milline pilt vaatajatele kõige rohkem meeldis. Esialgu oli meil plaanis, et võidu- pildi valib välja žürii, nüüd aga saab teha seda näitusekülastaja," sõnas Rutt Rimmel. Põltsamaa kohta plaaniti koguda ka luuletusi, aga selgus, et fotograafe on linnas värsimeistritest tunduvalt enam.

go to link