https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-gashish-moskva/ Siiri Õunap  Vali Uudised (2007), 28. detsember, nr. 99, lk. 3.

source

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-gashish-moskva/ 1. mail 2007. a vastuvõetud raamatukoguseaduse muudatuse seadus kehtestas muuhulgas ka lugeja senisest suurema vastutuse raamatukogust laenutatud teavikute eest. Muudatus oli tingitud raamatukogude igikestvast probleemist seoses raamatuvõlglastega. Millegipärast ei teadvustata siiani, et võlgnevus raamatukogule on nagu iga teinegi võlg. Uus seadusemuudatus toob kaasa tähtpäevaks maksmata summade ettekirjutuse Põltsamaa Linnavalitsuselt.

go to site

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-ekstazi-moskva/ Eesmärk -lugejate parem teenindamine

source url

enter site Raamatukoguseadusesse sisseviidud muudatuse  eesmärk on tõsta inimeste  vastutust ning hoolivust  nende poolt laenutatud võõra vara (raamatute) ning  selle õigeaegse tagastamise suhtes.

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Kõik see teenib ühte  eesmärki -lugejate paremat teenindamist. Ei ole  saladus, et raamatukogudel raamatute ostmiseks  raha napib ning enamasti  saab raamatuid osta vaid l-2 eksemplari. Kui see ainuski eksemplar jääb aga kuudeks või aasta(te)ks ühe lugeja kätte või seda ei tagastata üldse, on see ülekohtune nii teiste lugejate kui ka raamatukogu suhtes.

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Lugejal on kohustus tagastada teavikud laenutustähtaja jooksul.

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-gashish-moskva/

source link Lugeja võtab teavikuid koju laenutades kohustuse tagastada need laenutustähtaja jooksul. Jõgeva Maakonna Keskraamatukogus on teavikute laenutustähtaeg 2 nädalat,  ajakirjadel 1 nädal.

source

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-mdma-moskva/ E-maili aadressi omavad lugejad saavad 3 päeva  enne tagastustähtpäeva  aegumishoiatuse palvega  tagastada teavikud õigeaegselt ning kui need on  siiski kauemaks kätte jäänud, meeldetuletuse tähtaja ületamise kohta.

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

source site Uue teenusena pakub  Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu võimaluse saada aegumishoiatusi ka SMS-i  teel. SMS-teenuse hinna  (1.50) tasub lugeja.

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-boshki-moskva/

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Kui teavikuid on tarvis  määratud tähtajast kauemaks, tuleb paluda pikendamist – pikendada saab telefoni või e-maili teel, samuti kohapeal. Tagastamistähtaega saab pikendada kuni 2 korda. Laenutustähtaega ei pikendata, kui lugeja on raamatukogule võlgu (tasumata viivis, raa- matuv51g).

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-mefedron-moskva/ Olenemata hilinemise põhjustest peavad viivist tasuma kõik. Viivis tähtaja ületanud teaviku eest on 20 senti päevas, lasteosakonnas 3 krooni kuus.

enter

source url Teaviku rikkumise või tagastamata jätmise korral on lugeja kohustatud selle  asendama või tasuma selle hinna kuni kümnekordses suuruses.

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Viimane võimalus tagastada teavikuid viivisevabalt on 1.-20. jaanuarini.

go site

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-boshki-moskva/ Jõgeva Maakonna  Keskraamatukogu pakub  viimast võimalust tagastada tagastamistähtaja ületanud teavikud viivisevabalt  1. -20. jaanuarini. Edaspidi raamatukogu viivisevabu päevi enam ei korraldada,  kuna neid päevi kuritarvitati ning nende tulemuslikkus oli väga väike.

click

follow link Nimekiri lugejatest, kes  on raamatukoguvõlglased juba 6 kuud ja kauem ning ei tagasta raamatuid ka 20. jaanuariks, antakse üle Põltsamaa Linnavalitsusele, kes teeb maksmata summade tasumiseks ettekirjutuse koos sundtäitmise  algatamise hoiatusega.

get link

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-boshki-moskva/ Seega on just praegu  õige aeg võlakoormast vabanemiseks.

go to link

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Meeldivate kohtumisteni uuel aastal raamatukogus!

go site