source site Taavi Kelder Vali Uudised (2016), 2. september, nr. 67, lk. 6.

source link

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Möödunud aastal tegevust alustanud Põltsamaa reisiklubi on võtnud ette reise Järva-ja Mulgimaale, Ida-Virumaale ja Vastseliina linnusesse, Peipsi äärde ja Lätti, Sigulda lillelaadale.  Järgmisel aastal loodab  reisiklubi võtta ette väljasõite Lääne-Eestisse ja saartele.

https://tooelrines.top/shuya.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Põltsamaa reisiklubi eesmärk on ühendada inimesi,  kes tahavad niihästi reisida,  oma reisidest rääkida kui ka  teiste reisimuljeid kuulata.  Rõhku pannakse sealjuures just külastatud paikade kultuurile ja ajaloole.

https://quberunel.ru/chikago.html

click here Reisiklubi eestvedaja,  Põltsamaa raamatukogu juhataja Rutt Rimmeli sõnul  polnud esialgu plaanis üldse  reise ette võtta, vaid lihtsalt  koos käia ja teiste muljeid  kuulata. Ajapikku kasvas sellest kooskäimistest aga välja  ka ühissõitude ettevõtmine.  „Eelmise aasta alguses,  26. märtsil tulime esimest  korda lihtsalt kokku. Seejärel  käisime mõned korrad niisama koos, rääkisime juttu. Siis  tahtis aga rahvas hakata ka  reisima, et mitte ainult juttu  rääkida. Nii ei jäänudki muud  üle, kui hakata marsruute  koostama," rääkis ta.

https://fasokers.site/krasnodar.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html Väljasõite planeerides  võeti ette kõigepealt lähikond  - Peipsi-äärne kant, Alatskivi  loss ja Kallaste:

see url

click here „Sõidul Peipsi äärde kerkis üles vanausuliste teema mitme kandi pealt -kolm erinevat inimest rääkisid meile vanausulistest, igaüks omast vaatenurgast. Alatskivi loss ja Kallaste linn on samuti omaette vaatamisväärsused. Reisil osaleda tahtjaid oli palju, väljasõit kukkus igati hästi välja. Ja kuna huvi oli suur, võtsime peagi ette juba järgmise sõidu, mis viis Narva ja Sillamäele."

click

go to site Kui Põhja-Eestis sai käidud, mindi ka Lõuna-Eestisse - Vastseliina piiskoplinnusesse ja Moostesse. Kokku on  reisiklubi siiani ette võtnud seitse väljasõitu, viimane neist augustis Järvamaale.  Kõigil reisidel on olnud piisav  hulk huvilisi, et tellitud buss  täis tuleks.

https://fubeliasej.ru/moskva-taganskiy.html

go site Hetkel on reisiklubis kokku 127 inimest - nii palju  on neid, kes on osa võtnud  vähemalt ühest reisist.

go site

https://quberunel.ru/kstovo.html Reisiklubi tegevust innustab positiivne tagasiside. Rutt  Rimmeli sõnul reisiklubi mõte just see ongi, et palju on neid  inimesi, kes oleks huvitatud  küll reisimisest, kuid kel pole  lihtsalt kellegagi koos minna.  Samas külastatakse väljasõitudel ka neid kohti, kuhu  omal käel ei pruugi kergesti sattudagi:

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки „Siin on inimesed, kellega koos minna. Paljud ongi  üksikud inimesed ja ei käi  koos perega. Arvan, et paljud  on reisidel ka seltsinud, omavahel tuttavaks saanud. Kui on tahtjaid, siis miks mitte väljasõite ette võtta."

follow site

go Edasistest plaanidest on esialgu sihile võetud lääne-ja põhjapoolne kant - Lääne- Eesti ja saared, Põhja- ja Loode-Eesti.

https://bunertime.ru/fudzheyra.html

go to link „Võiksime ette võtta väljasõidu ka saartele, aga sellisel juhul veniks reis mitmepäevaseks, sellisel juhul peaks turismifirma kaudu sõidu korraldama," ütles Rutt Rimmel.

Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://rolopyrea.site/noginsk.html Suveperioodil võetakse ette väljasõite Eestimaa erinevatesse kantidesse, talvel kuulatakse aga raamatukogus toimuvatel kohtumisõhtutel reisimuljeid. Reisiklubis on oma reisimuljetest käinud rääkimas näiteks Gilmar Krživets, kes jagas muljeid reisist Lõuna-Ameerikasse,  Peruusse. Ka eeloleval talvel  plaanitakse korraldada kohtumisõhtuid.

Славянск на кубани купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Põltsamaal tegutseb ka  väiksem, algselt ainult Jõgevamaa raamatukogutöötajaid ühendanud kultuurireise  korraldav reisiklubi. Aastast  2007 on raamatukogutöötajate reisid saanud lausa  igasuviseks sündmuseks -  ette on võetud niihästi reise  Eestimaa pinnal kui ka piiri  taha. Järgmisel aastal on  plaanis juba reis Marokosse Põhja-Aafrikas.

source