source site Vali Uudised (2009), 7. oktoober, nr. 74, lk. 1.

go to link

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Pakkumaks Põltsamaa elanikele võimalust vaadata rahvusvaheliselt tunnustatud väärtfilme ja parimaid Eesti linateoseid, avab 29. oktoobril uksed Põltsamaa filmiklubi. 

https://rolopyrea.site/noginsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Filmiklubi asutajateks on MTÜ Ajakirjanduse Uurimis-ja Koolituskeskus ning Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu. Klubi eesmärk on rikastada Põltsamaa kultuurielu, avardada inimeste vaba aja veetmise võimalusi ning pakkuda vaatamiseks filme, mis sageli Eesti maapiirkondade kinodesse või ei jõua.

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here Klubi avafilmiks on Florian  Henckel von Donnersmarcki 2006. aastal valminud draama "Teiste elud" (Das Leben der Anderen). Film on võitnud 60  auhinda, sealhulgas parima võõrkeelse filmi Oscari ja Euroopa Filmiakadeemia auhinna.  Film linastub Põltsamaal 29. oktoobril kell 19.00.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html Filmiõhtud toimuvad esialgu kord kuus Põltsamaa lossi restoranis.

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

click here Välismaised filmid on varustatud eestikeelse subtiitritega.  Filmiklubiga on võimalik  liituda kohapeal või aadressil  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Filmiõhtu pilet maksab 25 krooni.  Piletimüügist laekuv tulu läheb  filmiklubi arendamiseks.  

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to site Põltsamaa filmiklubi loomist toetas Eesti Kulturkapitali  Jõgevamaa ekspertgrupp.

enter site