watch Toomas Reinpõld Vali Uudised(2003), 26. november, nr. 90.

go site

https://wilsabrar.ru/905.html  

get link

Ярцево купить скорость A-PVP Esmaspäeval pandi nurgakivi raamatukogu juurdeehitusele, mille valmimine langeb ajaliselt raamatukogu jaoks tähtsale ajale. Järgmisel aastal, mil juurdeehitus külastajatele uksed avab, tähistab Põltsamaa raamatukogu oma 90. juubelit.

source

Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP Nurgakivipaneku pidulikul tseremoonial hoidis Jõgeva maakonna raamatukogu juhataja Vaike 0ro rõõmsal meelel käes kena metallsilindrit, mis leidis kindla koha raamatukogu juurdeehituse vundamendis. Andes ülevaadet raamatukogunduse ajaloost Põltsamaal, läks Vaike 0ro ajas väga kaugele tagasi ja nimetas raamatukogu alguse daatumiks aastat 1772. Sel aastal rajatil Põltsamaa lossi esimene raamatukogu. Tänase raamatukogu eelkäijaks võib siiski lugeda 1914. aastal rajatud Põltsamaa lugemisringi raamatukogu, milles oli laenutamiseks ainult 200 raamatut. Tollane raamatukogu asus praeguses raamatukoguna tuntud majas, mis tol ajal aga kuulus Eesti Põllumeeste Seltsile. Raamatukogu sai sellest hoonest 1926. aastal, mil Põltsamaale anti linna staatus.

https://lilodreas.ru/rossiya-kupit-zakladku-gashisha-gash-iz-gollandii.html

Элиста Maakonna keskraamatukogu on Põltsamaa linna allasutus

Гранада купить Метамфетамин [ЛЁД]

click here Sõja ajal põles Põllumeeste Seltsi hoone maha.

Мальта

enter site See ehitati üles ja taasavati alles 1945. aastal. Vahepealsetel aastatel asus linnaraamatukogu veel mitmes linna erinevas paigas, kuid 1963. aastast leidis see oma lõpliku asupaiga Veski tänaval asuvas hoones.

Мурманск

https://heveligstuff.info/krasnogorsk.html Põltsamaa raamatukogu on aja jooksul kandnud väga erinevaid nimesid, olles küll Põltsamaa rajooni raamatukogu, Jõgeva rajooni raamatukogu, Jõgeva Keskraamatukogu ja alates 1990. aastast kannab ta nime Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu, olles samal ajal Põltsamaa linna allasutus.

https://kladovmnogo.info/melenki-kupit-kokain-vhq.html

Сарапул Eestis on praegu käivitunud projekt "Raamatukogud korda", mille raames korrastatavate kogude seas on Põltsamaa raamatukogu eelviimane.

https://legalstuffbest.info/lakatamiya-kupit-kokain-vhq-panama.html

Назарет Lugejaid ja laenutajaid tuleb aina juurde

Уссурийск купить закладку героина [хмурый]

follow url Juurdeehituse rajamiseks tehti eeltööd juba ammu. Alguses arvati, et see ei mahu olemasolevale maa-alale ära. Nüüd aga on kunagine idee teostumas ja mõne kuu möödudes peaks olema juurdeehitus valmis.

follow url

here Viimastel aastatel on kogu vabariigis laenutajate ja lugejate arv kiiresti kasvanud. Põltsamaa linnas kui sügavate kultuurijuurtega linnas ei saa see kuidagi teisiti olla.

see url

source link Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots tänas kõiki, kes raamatukogu juurdeehituse rajamise idee reaalsuseks aitasid vormida ning avaldas lootust, et kevadeIan põhjust koguneda pidulikuks lindilõikamiseks veel suuremal rahvahulgal kui see oli esmaspäevasel tseremoonial.

source url

go to site  

get link