source site Taavi Kelder  Vali Uudised (2016), 8. aprill, nr. 26, lk. 5.

https://fasokers.site/krasnodar.html

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Jõgeva maakonna keskraamatukogu lasteosakond kuulutas välja mereteemalise kirjandusmängu "Lapsed ja merekultuuriaasta Jõgevamaal", mille käigus tuleb lastel vastata küsimustele merega    seotud teemadel. Osaleda saavad 1.-6. klassi õpilased, parimatele vastajatele korraldatakse mai lõpus preemiareis Peipsi järve äärde.

see url

https://fubeliasej.ru/keln.html Tänavune aasta on Eestis kuulutatud merekultuuriaastaks, mis keskendub    rannaelu ja merekultuuripärandi tutvustamisele, otsides vastust küsimusele, kas eestlased on ikka mere- ja rannarahvas või üksnes maa- ja metsarahvas. Mereteemaga seotud üritusi korraldatakse üle kogu    Eesti, ja seda mitte ainult mere ääres, vaid ka näiteks Kesk-Eestis Põltsamaal.     

click

click here Teemaaasta tähistamisel teeb otsa Põltsamaal lahti Jõgeva maakonna keskraamatukogu, kus lasteosakond on otsustanud    korraldada merd ja merekultuuri tutvustava kirjandusmängu, et õpetada osavõtjaid leidma küsimustele vastuseid raamatutest ja kasutades infootsinguid. Eesmärk on tähistada merekultuuriaastat:

https://fubeliasej.ru/moskva-taganskiy.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html "Kui eelmisel aastal oli meil muusikaaasta, siis tänavu tähistame merekultuuriaastat. Lasteosakond  otsustas korraldada aprillis ja mais mereteemalise kirjandusmängu," ütles raamatukogu lastekirjanduse spetsialist Nelli Orgmaa, kelle sõnul on sel puhul lasteosakonnas välja pandud ka mitmeid merendusalaseid raamatuid. Nii mereteemalist lastekirjandust kui ka ilu- ja teatmekirjandust on lõppude lõpuks ju eesti keeles ilmunud üksjagu -peab olema vaid huvi mere vastu.

go site

click here Kirjandusmängu veab Tartu Ülikooli raamatukogunduse üliõpilane Triin Kingisepp, kes on raamatukogus ka varem praktikal  käinud ning siin erinevaid  ettevõtmisi eest vedanud.  

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to site "Põltsamaa asub merest üpris kaugel. Meie mereteemalise kirjandusmängu  eesmärk on aga raamatute  abil lapsed rohkem mere ja mereelu ning rannakultuuriga kurssi viia. Ise ei pruugi ju füüsiliselt merega seotud olla, merega  on võimalik olla seotud ka kirjanduse kaudu. Nii varemal ajal kui ka viimastel aastatel on ilmunud  huvitavaid lasteraamatuid  merest ja mereelust," rääkis Triin Kingisepp, kes ka ise Põltsamaalt pärit on ning merega väga tihedat isiklikku suhet ei oma:  

follow site

go site "Meri tekitab minus isegi teatavat kõhedustunnet. Kuid merekultuuriaasta annab hea võimaluse end merega ja sealse eluga rohkem kurssi viia."

https://bunertime.ru/fudzheyra.html

https://quberunel.ru/kstovo.html Ürituse teiseks eesmärgiks on tuua lapsed arvutite eest ja harjumuspärasest sotsiaalvõrgustikust ära,  et nad tuleksid kohale raamatukokku ja otsiksid ise raamatutest infot või kasutaksid küsimustele vastamisel infootsingut.

Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки "Tahame mereteemalise kirjandusmänguga saavutada ka seda, et lapsed käiksid raamatukogus ja  otsiksid ise vastuseid nendele küsimustele, mida me  kirjandusmänguga küsime.  Kõigele ei saa vastuseid  interneti otsingumootorist, teavet tuleb õppida otsima ka teatmeteostest, lasteraamatutest ja õpikutest, ise raamatukogus käies," märkis Kingisepp.

Славянск на кубани купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go Kirjandusmängus on küsimusi meres ja rannikul elavate looma-ja kalaliikide, mereteemalise kirjanduse, tuletornide ja  muude meremärkide ning Läänemere, Peipsi järve ja teiste veekogude kohta. Küsimused koostatakse kolmele vanuserühmale -  1.-2. klass, 3.-4. klass ja 5.-6. klass. Igas vanuse- rühmas toimub ka eraldi auhindamine.

source

go to link Mereteemalise kirjandusmängu küsimused saab  kätte Jõgeva maakonna  keskraamatukogu lasteosakonnast, raamatukogu  kodulehelt www.jkrk.ee  või klassijuhataja käest.  Vastuseid oodatakse Jõgeva  maakonna keskraamatukogu lasteosakonda kuni 15. maini.

follow url

https://rolopyrea.site/noginsk.html "Vastuste esitamisel tuleks lisada oma nimi, klass ja kontaktandmed -telefoninumber, e-maili aadress või postiaadress," märkis Triin Kngisepp.

click here

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Parimatele kirjandusmängust osavõtjatele korraldatakse mai algul preemiareis lähima "mere" -Peipsi järve äärde, täpsemalt Mustvee linna

follow

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html "Parimatele lahendajatele korraldame preemiareisi Peipsi järve äärde, Mustveesse ja Kasepääle.  Kuigi Peipsi järv pole päris  meri, on Peipsil Jõgevamaaga suurem kokkupuude kui võib-olla Pärnu ja Lääne-Eesti mererannikul, sinna  on lisaks ka vähem maad.  Seetõttu otsustasime korraldada reisi Peipsi äärde," rääkis Triin Kingisepp.  Preemiareis Peipsi rannikule korraldatakse 30.  mail. Mustvees on plaanis  külastada linnaraamatukogus väljas olevat näitust  "Meri annab" ja kaalumuuseumi kultuurikeskuses. 

source

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html "Jalutuskäik promenaadil viib Kollase Akna juurde  ning sadamahoonesse, kus  süüakse lõunat. Seejärel  külastatakse Peipsi järve  püsinäitust "Peipsi järve  elutuba" ja samovarimuuseumi," lisas Triin Kingisepp.

https://rolopyrea.site/los-andzheles.html

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Merekultuuriaasta, mille tunnuslause on "Näoga  mere poole", on pühendatud  merega seotud tavadele  ja kommetele ning mere  ääres ja merega koos elamise kunstile. Eesmärk on  väärtustada Eesti merenduse ajalugu ja osutada  tähelepanu merega seotud traditsioonidele.

Новокуйбышеск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки