https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Raimo Metsamärt  Vali Uudised (2016), 8. jaanuar, nr. 2, lk. 4.

Купить закладки бошки в Волгодонске

here Põltsamaa raamatukogus avati 6. jaanuaril esimene fotonäitus sarjast „Neli aastaaega Põltsamaal".

enter

source site Tegemist oli Põltsamaa linna 90. aastapäevale pühendatud näitusesarja esimese näitusega.

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html

click here Esimesele näitusele olid mõistagi oodatud talvepildid Põltsamaast, kus iga autor võis oma äranägemise järgi ja fotode abil kaaslinlastele näidata, millisena tema oma kodulinna talvel näeb.

follow url

Жуковский Seega said Põltsamaa linna kavandatud juubelisündmused alguse juba 6. jaanuaril. Ka ilmataat võttis näituse avamist ja linna juubelit tõsiselt, sest mõned  nädalad tagasi valitsenud vihmase ilma asemel oli  näituse avamiseks kohale jõudnud paukuv pakane, nagu ühele korralikule talveilmale kohane. Näitusele olid esitanud oma  talvefotod 9 autorit: Meeli  Remmelg, Livia Käär, Margus Ääremaa, Raimo Metsamärt, Rutt Rimmel, Eve  Kõrts, Kristjan Sakk, Arho Tuhkru ja Rutt Tänav.  Haridus-ja kultuurinõuniku Kadri Suni sõnul leiab sel aastal loodetavasti iga linnakodanik pisut rohkem aega, et oma kodulinna peale mõelda.

Климовск (Москвоская Область)

Нахабино Näitus ongi üheks võimaluseks näha ja mõelda linnale visuaalse poole pealt. Kindlasti armastavad siinsed elanikud oma kodulinna ilusa elukeskkonna pärast, siin on nii meile kui ka külalistele hulgaliselt erinevaid sümboleid, olgu siis nendeks kas kirik, loss või jõgi. 

follow link

get link Talve lõppedes on oodatud kõik fotod kevadisest Põltsamaast, sest siis on järg juba uue näituse avamise käes.

go site