source site Taavi Kelder   Vali Uudised (2015) 4. november, nr. 82 , lk. 4.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Möödunud nädalal toimus Jõgeva maakonna keskraamatukogus raamatukogupäevade "Kohtume raamatukogus!" raames loetud raamatute laat, kust sai odavalt osta nii uusi kui ka vanu raamatuid.

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Igal aastal toimub Jõgeva maakonna keskraamatukogus raamatulaat, kus müüakse odavalt raamatukogule mittevajalikku kirjandust, et teha ruumi uuele kirjandusele, mida tuleb teatavasti ju igal aastal juurde.

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here Teisipäevast neljapäevani, 27.-29. oktoobrini,  toimunud loetud raamatute laat sundis nii mõndagi  Põltsamaa linna raamatukogu uksest sisse astujat hetkeks peatuma, et fuajees välja pandud raamatutele pilku peale heita ja vaadata, ega viimati mõnda  huvitavat teost näppu ei  hakka. Siin oli nii eesti-kui  ka võõrkeelset kirjandust  ning teoseid nii nõukogude  ajast kui ka hilisemast perioodist. Esindatud oli aga  näiteks ka pagulaskirjandus -Välis-Eesti kogukonna poolt Torontos ja mujal välja antud eestikeelsed teosed. Raamatute hinnad olid enamasti alla 1 euro. 

enter site

https://quberunel.ru/amsterdam.html Soodushinnaga oli müügiks välja pandud ka valik värsket kirjandust.

source link

click here "Paljud külastajad on lausa kurtnud, et sageli ei saa raamatute laada päeval enne raamatukogust minema, kui mõned raamatud on jälle kaasa ostetud, kuigi  kodus on endalgi raamatuid juba rohkem kui küllalt," ütles Jõgeva maakonna keskraamatukogu juhiabi Tiina Ilves naljatamisi. Teisalt, mõni hea juurde ostetud raamat võib oma  sisu poolest üles kaaluda tekkinud ruumikitsikuse probleemi.

https://tooelrines.top/shuya.html

go to site Raamatukoguhoidja ja projektijuhi Anželika Valdre sõnul ostjaid seekord jagus ning kõigil kolmel  päeval osteti paras hulk,  mitukümmend raamatut ära. Oli neid, kes ostsid  kaasa üksnes ühe teose või  paar raamatut. Leidus aga  neidki raamatukogu laada külastajaid, kes ostsid  teoseid lausa hulgi kokku.

https://quberunel.ru/chikago.html

go site Üheks neist oli näiteks raamatukogundust õppiv Triin, kes viis laadalt minema lausa terve kastitäie raamatuid.

https://fasokers.site/krasnodar.html

https://quberunel.ru/kstovo.html Raamatukogupäevade käigus toimus Jõgeva maakonna keskraamatukogus veel palju muudki huvitavat, toimus üritusi nii täiskasvanutele kui ka õpilastele. Esmaspäeval, 26. oktoobril toimusid ekskursioonid ja ettelugemine 1. klasside õpilastele. Teisipäeval laenutasid aga programmi "Tuntud inimene raamatukogus" käigus raamatuid Põltsamaa muusikakooli õpetajad. Kolmapäeval toimus aga luulehommik "Tere,  sügis!" 2. ja 7. klasside õpilastele ning neljapäeval sai raamatukogus toimunud  filmiõhtul vaadata koguperefilmi „Viplala“.

see url

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Üleriigilised raamatukogupäevad toimuvad Eestis traditsiooniliselt 20.-30.  oktoobrini, sel aastal toimusid need juba 25. korda. Raamatukogupäevade ajal  on kutsutud raamatukogudesse üle Eesti näiteks tuntud inimesi, et tutvustada, teadvustada ja väärtustada raamatukoguhoidja ametit.

click