follow link Siiri Õunap Vali Uudised(2004), 15. detsember, nr. 96, lk. 1.

 

get link

http://iasi.travel/recollection/privat-24-na-vebmani.html 20.- 23. detsembrini on Põltsamaa raamatukogu täiskasvanud lugejatel, kellel on raamatud tähtajaks tagastamata jäänud, võimalus tagastada need viivisevabalt.

Raamatukogus võeti käesoleval aastal kasutusele raamatukogude info- ja kataloogisüsteem RIKS ning mindi üle arvutilaenutusele.

utbs ws

Uuel aastal rakendub RIKSWEB, mis on veebilahendus antud programmile. Lugeja jaoks tähendab see seda, et ta saab internetis ilma raamatukokku tulemata teha otsinguid raamatukogu kogudes olemasolevast kirjandusest. Näha, kas soovitud teavikud on kohal või välja laenutatud, teha raamatute reserveeringuid e-maili teel. Kuid see tähendab ka, et RIKSWEBis on nähtavad ka raamatukogu võlglased.

source url

http://hazivent.com/witness/kivi-bank-v-kazahstane.html Raamatukogu kutsub kasutama viivisevaba jõulunädalat tagastamaks tähtaja ületanud teavikud. Raamatuid, mida võlglased kinni hoiavad, vajavad ammu teised lugejad.

go

http://indonesiacoffe.com/corny/hapo-krani.html Ärgem siis unustagem vana head tava, mille kohaselt on aastalõpuaeg ka vanade võlgade tasumise aeg. Meeldivaid kohtumisi raamatukogus veel sel aastal.

go here

enter 2048