go here Helve Laasi  Vooremaa(2008), 10. mai, nr. 55, lk. 8.

go here

Москва Таганский купить закладку Скорость a-pvp follow Kaks kunagisest konkurendist kollektsionääri – Ants Kulo ja Viktor Kuik — avaldasid koos vanadest Põltsamaa vaadetega fotopostkaartidest koostatud raamatu. http://elenanegrei.ro/angle/elektrougli-kupit-zakladku-gashish-soft-hash.html http://taskforcenieuwwest.nl/local/emva-kupit-geroin-roznitsa-999-vhq-afganistan.html Kokku on raamatus 273 vana fotopostkaarti. Selgitavad tekstid kirjutas juurde Põltsamaa Muuseumi juhataja Rutt Tänav. go to site go to site Neljapäeval Põltsamaa raamatukogus esitletud raamatu on trükkinud Kuma Kirjastus. http://www.elyseeinvestments.com/interaction/moskva-vihino-zhulebino-kupit-hq-gashish.html Москва Нижегородский купить закладку HQ Гашиш NO NAME Esitlusel viibis üks kollektsionääridest Viktor Kuik. Tema sõnul olid nad Ants Kuloga kunagi kõvad konkurendid, sest võistlesid kokkutulekutel iga margi pärast. Nüüd on meestest saanud suured sõbrad.

http://weddingdiscount.ru/idleness/belovo-kupit-zakladku-mephedrone-4mmc-myau.html

Москва Матушкино купить АК-47 - Бошки Шишки 35 isiklike vappidega raamatut http://xn--80ahetikodul.xn--p1ai/clay/zakladki-narkotikov-v-malaya-vishera.html Москва Войковский купить VHQ GanBang Cocaine 98% Peru Viktor Kuigil on kokku umbes 1500 vana fotopostkaarti, neist mahtus raamatusse umbes kümnendik. Vanu fotopostkaarte on mees kogunud aastast 1982 ehk ligikaudu 26 aastat. Palju pilte on ta saanud Põltsamaa kooli vilistlastelt. Põltsamaalt võib veelgi huvitavaid vanu fotopostkaarte ja pilte leida, kuid selleks peab olema piisavalt palju aega ja energiat. "Võib-olla mõni noorem kollektsionäär suudab veel midagi leida," märkis Kuik.

click

Москва Соколиная гора купить Mephedrone: Мука HQ Viktor Kuik peab Põltsamaad oma kodulinnaks, tema esivanemad on pärit Umbusist.

http://connecticutrtc.com/monotonous/yuzhno-suhokumsk-kupit-zakladku-ctimulyatori.html

get link Lisaks tavatiraazhile on trükitud ka 35 kahe kollektsionääri isiklike vappidega raamatut. Nimelt on kummalgi koostajal oma vapp, mille kirjastus raamatutesse jäädvustas. Need nummerdatud raamatud on antud kollektsionääridele. Näiteks sai raamatu number üks Ants Kulo, number kahe Viktor Kuik ja number kolme Rutt Tänav.

http://nozdri-shire.ru/slim/kizilyurt-kupit-geroin-opt.html

http://basirlabs.com/prison/kondopoga-kupit-zakladku-vhq-cocaine-98-colombia.html Abiks ajaloomagistrant go follow url Rutt Tänava sõnul ei olnud piltidele allkirjade kirjutamine  talle ränkraske, sest see töö sai tehtud kaks aastat tagasi, kui tähistati Põltsamaale linnaõiguste andmise 80. aastapäeva. Ometi väideti aastal 1926, et ümberkaudu on Põltsamaad alati linnaks kutsutud. Kustumatu jälje Põltsamaa inimeste eneseteadvusele oli jätnud juba Liivimaa kuningriigi pealinnaks olemine, kui ka legend tegelikkusest uhkem on.

http://doneretteankara.com/hack/moskva-vihino-zhulebino-kupit-geroin-naturalniy.html

go to site "Tööd oli hea teha sellepärast, et üks Põltsamaa tüdruk, ajaloomagistrant Helen Piisang oli läbi töötanud kõik vanad ajalehed, kus Põltsamaast juttu oli. Nii oligi välja antud Põltsamaa ajaloo vihik number neli – linna ajalugu aastast 1926 kuni 1939. Heleni töö oli mulle väga suureks abiks," rääkis Tänav.

see

go Tema sõnul on sellest perioodist, mil Põltsamaa ametlikult linnaks sai, imekombel säilinud palju fotopostkaarte. Tol ajal töötasid Põltsamaal fotograafid Roosi Lõõtsmann, Aleksander Kukemilk (Kuivo), August Milk, August Michelson (Sulev) ja Alfred Peters. Põltsamaalt on pärit ka vennad Parikased, aga nemad töötasid Tallinnas. Москва Тушино Северное купить закладку шишки source "On omamoodi huvitav, et rahva mälu ei tõsta nii väga esile uhke lossi ehitajat Woldemar Johann von Lauw´d, kirikuõpetajat ja kodu-uurijat August Wilhelm Hupelit, arsti ja kirjastajat Peter Ernst Wildet, Uue-Põltsamaa omanikku ja kirjanikku Jakob Heinrich von Lilienfeldi, kuigi just need inimesed on Põltsamaa Euroopa kaardile jäädvustanud," tõdes Rutt Tänav. see Москва Басманный купить HQ Гашиш NO NAME Palju huvitavaid leide Баймак купить Мефедрон купить Лучший эйфоретик http://morganmarketingsystems.com/heat/moskva-chertanovo-tsentralnoe-kupit-zakladku-mephedrone-kristalli-vhq.html Koos raamatu koostajatega püüti fotopostkaartide juurde kirja panna kõik, mida pildi oleva kohta teati. get link watch Nii on saanud kirja kõik lossist, kõik teadaolev koolide kohta, samuti pritsimaja, kohvikute kohta. Москва Старое Крюково купить эйфоретик MDMA Москва Тёплый Стан купить закладку Марихуана [Hillary Clinton Kush] "Lossist ei saa ju mööda vaadata. Sellepärast on raamatus ka vanemaid gravüüre ja maale sellest ajaloomälestisest. http://apunchinthebrain.com/weekly/moskva-mozhayskiy-kupit-lsd-220-mg.html http://karakozov.myjino.ru/comeback/dolgoprudniy-kupit-zakladku-shishki.html Põltsamaa hoonetest hävis Teises maailmasõjas ligi kolm neljandikku, sellepärast on ehk praegu raske ette kujutada, et aladel, kus meil õitsevad roosid, olid kunagi majad tihedalt üksteise kõrval," kirjeldas Tänav. http://raymilano.com/shoe/moskva-fili-davidkovo-kupit-lirika-300mg-pregabalin.html http://rmscarvalho.com.br/thoroughly/moskva-ostankinskiy-kupit-zakladku-mdma-tabletki.html Muuseumijuhataja sõnul tuli kollektsionääride kogudest välja väga palju vanu postkaarte, mida pole muuseumis ning mida ta ka varem üldse näinud polnud.
Tekste koostades oli tema kasutada Põltsamaa muuseumi üheksa aasta jooksul talletatu ning kohalike inimeste mälestused, mida on kokku kogunud Vilja Roots. Veel oli kasutada Heino Joosti ja Einar Hiobi uurimus "Gustav Beermanni radadel" ja Herbert Kuurme raamat "Pildikesi Põltsamaa ajaloost". 

Avastada olnut

Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots tunnistas, et vanade Põltsamaa fotodega raamatut vaadates tekkis tal hea soe tunne. "Need on väga kvaliteetsed pildid. Vanas fotos peegeldub tolleaegse ajastu elu ja olu, inimesed ja keskkond. Need on suurepärased inimesed, kes tahavad jännata ja kõike korjata. Tegemist on meie endi ajalooga, mida ei tohi unustada. Sellise tööga on võimalik olnut edasi anda," rääkis linnapea.

Tema hinnangul on kollektsionäärid ära teinud suure töö. "Olen käinud poodides ja ostnud endale teiste linnade kohta koostatud raamatuid, kus sees vanad pildid. Nüüd on ka Põltsamaa kohta selline väärt raamat," avaldas ta rahulolu.

Kõvaköites raamatu tiraazh on 800 eksemplari, raamatut saab osta Põltsamaalt. Viktor Kuik märkis, et võib olla tuleks kunagi välja anda lisatrükk ning vahetada välja kümmekond pilti.
 

купить онлайн закладку в Среднеколымск