source site Siiri Õunap, Rutt Rimmel  Vooremaa (2015), 8. jaanuar, nr. 3, lk. 6.

see url

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu alustab Põltsamaa linna teemaliste luuletuste ja  fotode kogumise projektiga.  Valmistudes linna 90 aasta juubeliks, mis toimub aastal 2016, on raamatukogu otsustanud talletada Põltsamaad, tema argikultuuri ja loodust  läbi luule ja pildi.

click

https://fubeliasej.ru/keln.html Kutsume üles kõiki sellesse projekti panustama, saates  oma uusi või ka sahtlipõhja jäänud luuletusi, samuti uusi  või varem tehtud fotosid raamatukogule.

https://fubeliasej.ru/moskva-taganskiy.html

click here Ootame fotosid mõnest Põltsamaa linnas silma hakanud  objektist, inimesest, toimunud  sündmusest, looduspildist,  hetkest, lähtudes põnevast  vaatenurgast. Ka luuletused  peaksid olema inspireeritud  Põltsamaast, linna loodusest,  inimestest jm.

go site

https://quberunel.ru/amsterdam.html Projekti viiakse läbi käesoleva aasta 1. jaanuarist 22.  detsembrini ning see jaguneb etappideks :

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here Talv Põltsamaa linnas - 7. jaanuar -21. märts

follow site

go to site Kevad Põltsamaa linnas - 21. märts -21. juuni

https://bunertime.ru/fudzheyra.html

go site Suvi Põltsamaa linnas - 21. juuni -23. september 

Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://quberunel.ru/kstovo.html Sügis Põltsamaa linnas - 23. september -22. detsember

Славянск на кубани купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Osalemiseks toimi järgmiselt.

source

go Saada foto või luuletus meiliaadressile raamat@jkrk. ee või lae üles raamatukogu Facebooki lehele või saada paberkandjal raamatukokku aadressil Põltsamaa, Veski 3. 

follow url

go to link Iga foto või luuletuse edastamisel tuleb märkida pealkiri, autori nimi ja kontaktandmed (aadress, telefon, e-post). 

click here

https://rolopyrea.site/noginsk.html Autor vastutab nii autorluse, esitatud andmete kui ka pildil oleva modelli eest. Alaealise autori puhul kannab autoriõiguste vastutust tema vanem või hooldaja.

follow

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Raamatukogul on õigus kasutada saadetud töid meediaväljaannetes, raamatukogu koduleheküljel, sotsiaalmeedias, üritustel, trükistes ja mujal autoritasu maksmata. Kasutamisel märgitakse ära  autori nimi.

source

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html Raamatukogul on kavas  premeerida iga etapi omanäolisemaid fotosid ja luuletusi raamatutega.

https://rolopyrea.site/los-andzheles.html

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html Projekt lõpeb Põltsamaa linna juubeliaastal raamatukogu poolse üllatusega.

Новокуйбышеск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Kuigi tegu ei ole konkursiga, tänab raamatukogu eredaima foto ja luuletuse autorit õhtusöögiga kahele Põhjaka mõisas.

source site

enter site Alanud on projekti l etapp,  seega ootame talveluuletusi ja -fotosid juba hiljemalt 21. märtsiks.

https://bunertime.ru/kostroma.html