click Siiri Õunap, Rutt Rimmel  Vooremaa (2015), 8. jaanuar, nr. 3, lk. 6.

follow url

Купить закладки трамадол в Нерехте Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu alustab Põltsamaa linna teemaliste luuletuste ja  fotode kogumise projektiga.  Valmistudes linna 90 aasta juubeliks, mis toimub aastal 2016, on raamatukogu otsustanud talletada Põltsamaad, tema argikultuuri ja loodust  läbi luule ja pildi.

source link

enter Kutsume üles kõiki sellesse projekti panustama, saates  oma uusi või ka sahtlipõhja jäänud luuletusi, samuti uusi  või varem tehtud fotosid raamatukogule.

http://ita.koselervinc.com/oppression/kupit-narkotiki-v-laisheve.html

source site Ootame fotosid mõnest Põltsamaa linnas silma hakanud  objektist, inimesest, toimunud  sündmusest, looduspildist,  hetkest, lähtudes põnevast  vaatenurgast. Ka luuletused  peaksid olema inspireeritud  Põltsamaast, linna loodusest,  inimestest jm.

http://stradivari-mebel.ru/evolve/eksperiment-s-sigaretoy-i-butilkoy-s-vodoy-video-smotret-onlayn.html

http://www.bg18.ru/altogether/kupit-zhidkiy-ekstazi-kotelniki.html Projekti viiakse läbi käesoleva aasta 1. jaanuarist 22.  detsembrini ning see jaguneb etappideks :

here

Купить экстази в Солигалич Talv Põltsamaa linnas - 7. jaanuar -21. märts

go

Петропавловск купить Белый Kevad Põltsamaa linnas - 21. märts -21. juuni

go

http://www.cssoft.jp/loophole/kupit-metamfetamin-v-gryazi.html Suvi Põltsamaa linnas - 21. juuni -23. september 

follow url

go site Sügis Põltsamaa linnas - 23. september -22. detsember

click here

http://abimplantecoclear.cl/kingdom/kupit-gash-bobrov.html Osalemiseks toimi järgmiselt.

click here

enter Saada foto või luuletus meiliaadressile raamat@jkrk. ee või lae üles raamatukogu Facebooki lehele või saada paberkandjal raamatukokku aadressil Põltsamaa, Veski 3. 

go here

Джаббер с отр скачать Iga foto või luuletuse edastamisel tuleb märkida pealkiri, autori nimi ja kontaktandmed (aadress, telefon, e-post). 

http://www.s3mortar.com/multiple/kupit-shmal-pushino.html

source url Autor vastutab nii autorluse, esitatud andmete kui ka pildil oleva modelli eest. Alaealise autori puhul kannab autoriõiguste vastutust tema vanem või hooldaja.

http://www.yaroslavaarte.com/wrap/kupit-gandzhubas-urzhum.html

Заринск купить Шмыг Raamatukogul on õigus kasutada saadetud töid meediaväljaannetes, raamatukogu koduleheküljel, sotsiaalmeedias, üritustel, trükistes ja mujal autoritasu maksmata. Kasutamisel märgitakse ära  autori nimi.

купить марихуану Скопин

http://aktuelmodel.com/sophisticated/aprelevka-kupit-kokain.html Raamatukogul on kavas  premeerida iga etapi omanäolisemaid fotosid ja luuletusi raamatutega.

source link

http://www.trade-medicine.net.ru/goods/zakladki-spays-v-solnechnogorsk-30.html Projekt lõpeb Põltsamaa linna juubeliaastal raamatukogu poolse üllatusega.

http://www.test.artset.ru/arrive/zakladki-lirika-v-makareve.html

go to link Kuigi tegu ei ole konkursiga, tänab raamatukogu eredaima foto ja luuletuse autorit õhtusöögiga kahele Põhjaka mõisas.

source url

http://trendings.live/inflict/amfetamin-depo-tekst.html Alanud on projekti l etapp,  seega ootame talveluuletusi ja -fotosid juba hiljemalt 21. märtsiks.

follow link