watch Vali Uudised (2014), 6. august, nr. 59, lk. 3.

https://heveligstuff.info/krasnogorsk.html

https://wilsabrar.ru/905.html 30. juulist 28. augustini on konverentsi-ja näitusesaalis näitus „Kersti Merilaas ja August Sang -100". Näitus avati Tartu ülikooli raamatukogus K. Merilaasi sünnipäeval möödunud aasta lõpus. 28. augustini on fuajee vitriinides raamatunäitus „Balti kultuuri varamu -mõisaarhitektuur". Näitusel on välja pandud kohalikku mõisaarhitektuuri käsitlevad raamatud, sh äsja ilmunud  "Külalislahked Eesti mõisad".

Сарапул

Ярцево купить скорость A-PVP 28. augustini on kojulaenutus osakonnas raamatunäitus „Reisikirju laiast maailmast".  Reisiraamatuid ja -kirju neile, kel reisimise kirg. Raamatuid  nii eesti kui välisautoritelt, nii  kaugematest kui lähematest paikadest.

Назарет

Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP 28. augustini on lugemissaalis  raamatunäitus „Maalikunstnik ja graafikAugust Georg Wilhelm  Pezold -220``. A. G. W. Pezold  tegutses mitmel pool Eestis. Tõi  ühena esimestest baltisaksa  kunsti eesti ainestiku. Näiteks, „Ewa Põlzamalt" (1834, lito),  Laiuse mõisarentniku L. von  Bocki ja tema perekonna grupi-  portree -mees ja naine kaheksa lapsega.

follow url