Vali Uudised (2014), 30. juuli, nr. 57, lk. 3.

get link

24. juulini on konverentsi- ja näitusesaalis paberimuuseumi rändnäitus „Arhitektuur paberis ja paberist". Näitus tutvustab arhitektuuriga seotud ruumilisi raamatuid kaasaja paberiinseneridelt ja -kunstnikelt.

http://hazivent.com/witness/kivi-bank-v-kazahstane.html 31. juulini on fuajee vitriinides miniraamatute näitus „Väikesed küll, aga ikkagi raamatud".  Näitusel on välja pandud väga väikesed raamatud, mille lehekülje mõõtmed ei ületa sadat millimeetrit.

utbs ws

http://indonesiacoffe.com/corny/hapo-krani.html 31. juulini on kojulaenutus osakonnas raamatunäitus „Ameerika kirjanik ja ajakirjanik Ernest Hemingway 115". Näitusel on  välja pandud raamatuid tema elust ja loomingust.

source url

enter 31. juulini on lugemissaalis  raamatunäitus „Rahvaluule- ja  keeleteadlane Jakob Hurt 175".  Hurda peateened on eesti rahvaluule kogumine ja teadusliku  publitseerimise algatamine. 30. juulist - 28. augustini on konverentsi-ja näitusesaalis näitus „Kersti Merilaas ja August Sang  100" . Näitus avati Tartu ülikooli raamatukogus K. Merilaasi sünnipäeval möödunud aasta lõpus. 29. juulist -31. juulini toimub  raamatukogude 34. suveseminar „Raamatud liikumises" Jõgevamaal.

go