Vali Uudised (2014), 23. juuli, nr. 55, lk. 3.

24. juulini on konverentsi- ja näitusesaalis paberìmuuseumi  rändnäìtus „Arhitektuur paberis  ja paberist". Näitus tutvustab  arhitektuuriga seotud ruumilisi  raamatuid kaasaja paberiinseneridelt ja kunstnikelt. Näituse eksponaadid tutvustavad  maailma arhitektuuripärandit ja  kaasaja arhitektuuri makettidena, samuti on näha teemaga seotud kunstnikuraamatuid. 31.  juulini on fuajee vitriinides miniraamatute näitus „Väikesed küll,  aga ikkagi raamatud". Näitusel  on välja pandud väga väikesed  raamatud, mille lehekülje mõõtmed ei ületa sadat millimeetrit.  Raamatute temaatika on lai:  ilukirjandus, sport, geograafia,  keeleteadus, kunst, usuteadus jne. Näha saab ka Eestis  väljaantud kõige väiksemaid raamatuid.

31. juulini on kojulaenutus osakonnas raamatunäitus „Ameerika kirjanik ja ajakirjanik Ernest Hemingway -115". Näitusel on  välja pandud raamatuid tema elust ja loomingust.

31. juulini on lugemissaalis  raamatunäitus „Rahvaluule- ja  keeleteadlane Jakob Hurt -  175". Hurda peateened on eesti rahvaluule kogumine ja teadusliku publitseerimise algatamine.  lse alustas ta kogumist 1860,  saanud äratust kodukohast ja  „Kalevipojast“. 1863. a ilmus  esimene publikatsioon - muistendiraamatuke. Kavatsetud  rahvalauluväljaannete sarjast  ilmusid esimesena ,,Vana kannel" I ja II. „Setukeste laulud" l- III  kuuluvad üldtiitli „Monumenta  Estoniae antiquae“ alla.