Vali Uudised (2014), 16. juuli, nr. 53, lk. 3.

24. juulini on konverentsi- ja näitusesaalis paberimuuseumi rändnäitus „Arhitektuur paberis ja paberist". Näitus tutvustab arhitektuuriga seotud ruumilisi raamatuid kaasaja paberiinseneridelt ja -kunstnikelt. Näituse eksponaadid tutvustavad maailma arhitektuuripärandit ja kaasaja arhitektuuri makettidena, samuti on näha teemaga seotud kunstnikuraamatuid. 31. juulini on fuajee vitriinides miniraamatute näitus ,,Väikesed küll, aga ikkagi raamatud". Näitusel on välja pandud väga väikesed raamatud, mille lehekülje mõõtmed ei  ületa sadat millimeetrit. Raamatute temaatika on lai: ilukirjandus, sport, geograafia, keeleteadus, kunst,  usuteadus jne. Näha saab ka kõige väiksemaid Eestis väljaantud raamatuid.

31. juulini on kojulaenutus osakonnas raamatunäitus „Ameerika kirjanik ja ajakirjanik Ernest  Hemingway -115". Näitusel on  välja pandud raamatuid tema elust ja loomingust.

31. juulini on lugemissaalis raamatunäitus „Rahvaluule-ja keeleteadlane Jakob Huri-175". Hurda  peateened on eesti rahvaluule  kogumine ja teadusliku publitseerimise algatamine. lse alustas ta  kogumist 1860, saanud äratust  kodukohast ja „Kalevipojast".1863.  a ilmus esimene publikatsioon -  muistendiraamatuke. Kavatsetud  rahvalauluväljaannete sarjast ilmusid esimesena „Vana kannel“ I ja II. „Setukeste laulud“ I- III kuuluvad üldtiitli „Monumenta Estoniae antiquae“ alla.