• Raamatukogu reedel, 29. märtsil SULETUD (Sisetööpäev)

Vali Uudised(2014), 2. juuli, nr. 49, lk. 3

24, juulini on konverentsi- ja  näitusesaalis paberimuuseumi rändnäitus „Arhitektuur paberis ja paberist". Näitus tutvustab  arhitektuuriga seotud ruumilisi  raamatuid kaasaja paberiinseneridelt ja -kunstnikelt. Näituse eksponaadid tutvustavad maailma arhitektuuripärandit ja kaasaja arhitektuuri makettidena, samuti on näha teemaga seotud kunstnikuraamatuid. 31. juulini on fuajee vitriinides miniraamatute näitus „Väikesed küll, aga ikkagi raamatud".  Näitusel on välja pandud väga väikesed raamatud, mille lehekülje mõõtmed ei ületa sadat  millimeetrit. Raamatute temaatika on lai: ilukirjandus, sport, geograafia, keeleteadus, kunst, usuteadus jne. Näha saab ka  Eestis välja antud kõige väiksemaid raamatuid.

31. juulini on kojulaenutus osakonnas raamatunäitus „Ameerika kirjanik ja ajakirjanik Ernest Hemingway-115". Näitusel on  välja pandud raamatuid tema elust ja loomingust.

31. juulini on lugemissaalis  raamatunäitus „Rahvaluule-ja  keeleteadlane Jakob Hurt -  175''. Hurda peateened on eesti rahvaluule kogumineja teadusIiku publitseerimise algatamine. Ise alustas ta kogumist 1860,  saanud äratust kodukohast ja „Kalevipojast". 1863. a ilmus  esimene publikatsioon -muistendiraamatuke. Kavatsetud  rahvalauluväljaannete sarjast  ilmusid esimesena „Vana Kannel" l ja ll. „Setukeste laulud"  l-lll kuuluvad üldtiitli „Monumendita Estoniae antiquae“ alla.