watch Helve Tamm  Vali Uudised (2014), 5. märts, nr. 18, lk. 3.

here

https://wilsabrar.ru/905.html Jõgeva maakonna keskraamatukogu Põltsamaal tähistab tänavu oma 100 aasta juubelit, kinkides igale sajandale raamatukogu külastajale raamatu. Käesoleva nädala alguse seisuga oli raamatusaajaid juba üle 30.

source link

Ярцево купить скорость A-PVP Oma juubelit tähistab siinne raamatukogu tegelikult kogu aasta. Korraldatakse mitmeid huvitavaid näitusi, antakse trükis välja raamat raamatukogu ajaloost ning kingitakse igale sajandale raamatukogu külastajale raamat. Raamatuid kingitakse juba aasta algusest peale.

go to site

Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP Vanemraamatukoguhoidjalaenutaja Aive Nurmekivi rääkis, et 3. märtsi seisuga oli raamatuid kingitud 34 inimesele. Ühel külastajal oli sedavõrd palju õnne, et sattus sajandaks lugejaks suisa kaks korda.

enter

Элиста "See, millise raamatu keegi endale saab, on juhuse tahe," tunnistas Nurmekivi, tõstes letile hulga mitmesuguseid põnevaid teoseid. Nende hulgas on nii tondijutud kui ka reisiraamatud.

Агландзия купить мефедрон

click here See, et paari kuuga on raamatukogu külastajate arv mitu korda saja ületanud, räägib enda eest, andes märku raamatukogu populaarsusest. Ja see on väga tore ning rõõmustav. Nurmekivi sõnutsi külastabki raamatukogu päevas keskmiselt sada inimest, kuid on tulnud ette ka n-ö tummisemaid päevi. Näiteks läinud nädala teisipäeval, 25. veebruaril.

https://wilsabrar.ru/kupit-narkotiki-strezhevoy.html

enter site "Siis käis raamatukogus 150 külastajat," möönis ta uhkusega.

go site

https://heveligstuff.info/krasnogorsk.html Ikka ja alati peab tõdema, et raamatukogud on ja kindlasti ka jäävad paiga vaimukeskuseks, kuhu alati on hea sisse astuda, sõbralike raamatukogu töötajatega mõne sõna vesta ning lahkuda sealt koos vajaliku trükisega või isegi mitmega. Eriti vahva on veel, kui sind nimetatud külastuste eest ka kingitusega premeeritakse, sest raamat on üks ütlemata väärtuslik kingitus.

get link