source site Helve Tamm  Vali Uudised (2013), 1. november, nr. 83, lk. 5.

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://bunertime.ru/kuznetsk.html Jõgeva maakonna keskraamatukogu lasteosakonnal sündis võrratu idee viia siinsesse kooli ja lasteaeda täiskasvanud, kes loeksid lastele muinasjuttu. Mitmed inimesed Põltsamaa linnavalitsusest ja noortekeskusest haarasidki heast mõttest kohe kinni ning viisid algklasside õpilastele toredaid lugusid.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Lasteosakonna juhataja Nelli Orgmaa rääkis, et kõnealune idee on sündinud seoses raamatukogupäevadega, mis vältasid 20.-30. oktoobrini. Lastele ettelugemispäev on igal aastal raamatukogupäevade lahutamatu osa.

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

click here „Sel aastal tuli idee saata täiskasvanud ette lugema kooli. Valitud said algklassid, esimesest kuuenda klassini. Kuna on ka pärimuskultuuri aasta, mil au sisse tõstetud vanad asjad, võib nende hulka lugeda samuti muinasjutte. Seega sobivad muinasjutud ettelugemiseks väga hästi. Leidsime linnast muinasjutte lugema vabatahtlikke ja suur tänu neile. Väga hea meel oli, et linnavalitsusest oldi asjaga kohe päri ning sealt tuli mitu inimest. Ka noortekeskus oli koheselt valmis üritust toetama. Samuti lõi oma maja rahvas selle mõttega kaasa. Omamoodi tore oli vaadata, kuidas täiskasvanud närveerisid lastele lugemise pärast. Aga sellist väikest raputust, teha midagi täiesti teistsugust ja igapäeva tööga erinevat, on ju aegajalt kõikidele vaja. See oli kui pisike väljakutse," kõneles mõtte autor Orgmaa.

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://quberunel.ru/amsterdam.html Väljakutse paistis see olevat paljudele tõesti, sest igaüks oli hoolikalt valinud oma loo ning ootas südame värinal enda etteastet. Aga muretsemisest hoolimata läks kõikidel hästi ning lapsed kuulasid lugusid suure huviga.

enter site

click here Tänu raamatukogu ettevõtmisele tuli päevavalgele ka ühe inimese väike saladus. Nimelt on linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Kaire Bubnis oma kulu ja kirjadega välja andnud suisa kolm CD-d, kus ta loeb muinasjutte raamatust „Eesti rahva ennemuistsed lood". Mõte lugeda ise muinaslood plaadile tekkis tal kunagi lastele jõulukinke ostes.

source link

go to site „Olen alati tahtnud jõuludeks teha mingeid erilisi kinke. Ja siis tuligi see mõte. Alguses olid lindistused viletsa kvaliteediga, sest vahendid polnud paremad. Nüüd olen käinud oma jutustamisi lindistamas Viljandis stuudios," rääkis Bubnis.

https://tooelrines.top/shuya.html

go site Kokkuvõtteks tuleb öelda, et lasteosakonna ettevõtmine oli igas mõttes edukas ning väärib kindlasti kordamist ka tuleval et meie raamatukogul on kas varrukas või taskus alatihti üllatusi, millega siinsetele inimestele rõõmu valmistada. Jääme põnevusega ootama, mis tuleb järgmiseks.

https://quberunel.ru/chikago.html

https://quberunel.ru/kstovo.html Raamatukogu lasteosakond tänab siinjuures kõiki, kes käisid lastele ette lugemas, ning loodab jätkuvat koostööd.

https://fasokers.site/krasnodar.html